fbpx

У Дмитра золоті руки, а з документами цілий “провал”. А в Марійки, як кажуть в народі, корислива панянка, яка не дасть собі плюнути в кашу

Весняний ранок, що може бути краще ніж початок робочого тижня. Цього ранку чоловік в дома порається на кухні, запах кави і сніданку розлетівся по хаті.

Мій чоловік їздить у відрядження, кожний раз коли він вдома, це як маленьке свято, усі домашні клопоти лежать на ньому, діти, школа садок. А ще мене відправити на роботу  потрібно, а то я збираюся довго, тяжко і шумно.

Працюю юристом і поділюся я з Вами життєвими історіями.

До мене звернувся чоловік, 55 років, назвем його, Дмитро. Клієнт усе своє життя проживав у батьківському домі.

Одружився, має троє синів, двоє з них повнолітні, а молодшому, 16 років. Дмитро гарний господар, має золоті руки, в 90 роки купив тракторець, помагав сусідам.

Батьківський будинок реконструював у новий сучасний будинок з декількома господарськими будівлями, де проживає з своєю сім’єю та батьками.

У клієнта є сестра – Марійка, яка в 20 років вийшла заміж та з’їхала з батьківського будинку.

Ой то Марійка, в неї за плечиками три шлюби, четверо повнолітніх дітей. Невдалі шлюби її принесли не тільки дітей, але три квартири і дачний будинок недалеко від міста.

Персона досить розумна, непогано розбирається в законах, які могли б її принести користь. Як кажуть в народі, корислива панянка, яка не дасть собі плюнути в кашу.

Марійка подала до суду на свого рідного брата Дмитра, про успадкування частини майна своєї матері, яка зараз на «правді», або виплатити 150 000 гривень.

У Дмитра золоті руки, а з документами цілий “провал”. Батькові Дмитра дістався будинок з господарського двору коли розформували колгоспні двори. Батько Дмитра отримував сертифікат. Також виділена земельна ділянка  25 сотих, державний акт на земельну ділянку старого взірця, земельні ділянки накладаються один на одного по кадастровій карті України.

Коли мати відійшла у вічність він не звернувся до нотаріуса для відкриття спадщини у потрібний термін, оскільки, вирішив що усе переходить батькові…

Заклопотаність Дмитра, щоб його сім’я жила в достатку і в теплому будинку не спонукала його убезпечити себе в частині оформлення документів на свій будинок, де він проживає.

На даний час триває суд, збираються докази свідки, шукаються в архіві копії сертифікатів на земельні ділянки в терміновому порядку.

Чим вирішеться даний судовий спір не зрозуміло, багато упущено юридичних моментів Дмитром, але будем надіятися на краще.

Тому знайдіть час проконсультуватися з юристом, не сусідом, не родичом чи знайомим. Зберіть документи, які у Вас є проконсультуйтеся з одним, другим юристом, заведіть папочку для зберігання оригіналів документів на нерухомість, яка у вас є. Наша байдужість,  впевненість у своїй правоті до добра не призводить, думати і знати це дві великі різниці

Історія, Вікторії Соняшник, написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

Безмежно вдячна всім, хто дочитав до кінця. Ваша підтримка для мене дуже важлива.

Фото, Олександри. 2020 р.

You cannot copy content of this page