fbpx

У грудні відбудеться затемнення на цілих 6 днів: що нас чекає і чого неможна робити у ці дні

Деякі експерти в області сонячної активності вважають, що в грудні нас може чекати шестиденне затемнення. Припускають, що воно пройде з 19 по 25 число і буде викликано спалахом на Сонці.

Як відомо, Сонце хоч і є спокійною зіркою, на ньому час від часу відбуваються найсильніші спалахи. Саме вони призводять до появи магнітних бур. Вчені вважають, що 19 числа відбудеться один з таких спалахів, але тільки дуже потужний. Метеочутливим людям потрібно слідувати порадам народної медицини. Вони допоможуть зберегти хороше самопочуття. Джерело

Припущення експертів

Є думка, що 19 грудня потужний сонячний вітер досягне нашої планети. Деякі експерти стверджують, що це буде найпотужніший викид енергії за останні 250 років.

Проте фахівці NASA вже встигли спростувати цю інформацію, заявивши, що перебоїв в мережі не буде. Ніякого затемнення через спалах не станеться, тому що це просто неможливо. Однак можуть бути проблеми зі здоров’ям у метеочутливих людей і навіть у тих, хто не відрізняється цією особливістю.

Також у цього потужного викиду енергії з боку Сонця будуть і приємні сторони. Якщо розрахунки вчених вірні, і потужність сонячного вітру буде дійсно високою, то за полярним колом жителів чекають красиві спалахи у нічному небі – полярні сяйва. Цілком можливо, що їх можна буде побачити і в середній смузі, адже таке вже траплялося, причому порівняно нещодавно.

Читайте також: Ніколи не робіть цого у високосний 2020 рік і тоді він буде успішним та щасливим

Затемнення в грудні

Затемнення все ж буде, але більш звичне. 26 грудня астрологи називають днем ​​повного кільцевого сонячного затемнення. Через нього на Землі теж не буде тіні, тому що Місяць опиниться повністю всередині сонячного диска через велику відстань від нашої планети.

Пройде затемнення в Знаку Козерога. Воно буде досить нeбeзпечним, особливо для тих, кого чекають важливі і нові справи 26 числа. Астрологи зазначають, що енергія затемнення негативно відіб’ється на удачі, самопочуттi людей, на настрої. У цей день краще не займатися приготуваннями до новорічних свят і новорічної ночі. Варто провести час в оточенні простих турбот і обов’язків.

You cannot copy content of this page