У Ірини течуть сльози. Лікарі думають від щастя. Вітають. А Ірина у відчаї, вона звичайно рада своїм дівчаткам, вони будуть їх дуже сильно любити, але вона розуміє, що Євген від неї не відстане

На четвертому курсі інституту Ірина познайомилася з Євгеном. Він був старше, у нього була своя невелика фірма. Він дуже красиво залицявся, обдаровував її всілякими подарунками.

Ірина по вуха закохалася в Євгена, а він просто обожнював її. Коли вона вчилася на п’ятому курсі, Євген зробив їй пропозицію вийти за нього заміж і подарувати йому сина. Ірина звичайно ж погодилася. Після іспитів і отримання диплома, відбулося шикарне весілля. Після святкування вони вирушили у весільну подорож до Таїланду. З спадкоємцем вирішили не тягнути. З Таїланду Ірина повернулася вже при надії.

Євген був на сьомому небі від щастя. Виконував всі капризи дружини, пестив її і плекав. Розмовляв з животиком, а малюк йому відповідав поштовхами. І Євген говорив: «Футболіст майбутній.» На узі сказали, що буде дівчинка. Євген спочатку трохи засмутився, але потім сказав: «Ось, кохана, тобі помічниця буде, потім з братиком няньчиться буде.»

Все пройшли успішно, народилася дівчинка. Через два місяці Євген каже: «Ну, кохана, з сином затягувати не будемо, давай щоб невелика різниця між дітками була. Няню наймемо тобі в допомогу.» Коли доньці було півроку Ірина знову чикала дитину.

Хоч чоловік і працював, відкривав другу фірму, але Ірині допомагав. Ледве дочекалися другого узі, що б дізнатися хто ж там. Дівчинка, – сказала лікар. Ви впевнені, це точно, – запитав Євген. 100% сумнівів бути не може, – запевнила лікар. Євген не сумував: Нічого, кохана, і за третім сходимо. Гроші є, здоров’я теж. Буде у наших принцес братик, а у мене спадкоємець.

Ірина не заперечувала. У визначений термін народилася друга дочка. Чоловік як і обіцяв найняв няню, що б допомагала Ірині. Про спадкоємця на деякий час забули. Коли молодшій виповнилося два роки, Євген знову підняв питання про сина. Ірина була не проти.

На першому узі їм повідомили, що у них двійня. Євген щасливий. Нам відразу вирішили подарувати двох хлопчаків, за наші старання і завзятість. Зовсім скоро моя мрія про сина збудеться, – говорив Євген. Ірина ж не була така впевнена, вона боялася, що знову будуть дівчатка, і сподівалася, що б хоч один був хлопчик.

Тому Ірина запропонувала Євгену не дізнаватися стать до появи на світ. Євген погодився. Довгоочікуваний день настав, Ірину повезли до лікарні. Євген місця собі не знаходить, чекає дзвінка. Дістали першу дитину-дівчинка, другу, теж дівчинка. У Ірини течуть сльози. Лікарі думають від щастя. Вітають. А Ірина у відчаї, вона звичайно рада своїм дівчаткам, вони будуть їх дуже сильно любити, але вона розуміє, що Євген від неї не відстане доки не буде довгоочікуваного хлопчика.

Ірина вагається, але все ж дзвонить чоловіку і повідомляє, що знову дівчатка. Чоловік трохи засмучений, але каже: «Наступний буде хлопчик, я впевнений.»

Фото спеціально для Особлива