У квітні буде 5 особливо сильних днів, коли вдасться все: не втратьте нагоди здійснити мрію, втілити плани і навіть змінити життя

У сприятливі дні активізуються фінансові потоки, до людей приходить любовна удача, підвищується настрій. Енергетичний фон настільки позитивний, що можна займатися новими справами або завершувати старі, не сумніваючись в успіху. Головне – не витрачати дорогоцінний час даремно.

3 квітня – день творчої енергії

Місяць в Рибах – це хороше поєднання двох сил, яке підвищує творчий потенціал. У такі дні можна приймати важливі рішення, вирішувати проблеми за допомогою хитрості. Корисні нові знайомства, пошук джерел натхнення. Єдиною забороною в цей день буде брехня – краще не давати нікому порожніх обіцянок. Також доречні самокритика і самоаналіз.

Додасть позитиву квадратура Місяця і Юпітера. Такий аспект викликає порушення звичного ходу життя, стимулює бажання безперервно рухатися вперед. Злободенні проблеми в цей день краще відкласти, щоб можна було зайнятися тим, що найважливіше.

9 квітня – день спілкування і радості

Якщо вірити місячному календарю, то зростання Місяця в Близнюках – завжди гарний час. 9 числа творча енергетика Місяця буде максимально чистою і приємною. Навіть якщо з’являться клопоти й негаразди, це не змінить настрій. Люди будуть значно добріші, буде простіше знайти другу половинку, налагодити вже існуючі стосунки.

Необачні вчинки минулого і їх наслідки в цей день можна виправити. Головне – не впадати в сентиментальність. У минулому затримуватися надовго в такі дні категорично заборонено, інакше може пропасти весь запал. Астрологи і експерти не радять фокусуватися на вирішенні якоїсь однієї проблеми, але і не рекомендують братися за все відразу, адже за двома зайцями поженешся – жодного не зловиш.

18 квітня – день помірного егоїзму

Як зрозуміло з назви, цей день сили можна сміливо присвятити собі. 18 числа зростаючий Місяць розташується в Терезах. Крім цього, хорошим знаком є ​​те, що не буде жодного аспекту планет. Спокій і розміреність стануть відмінними рисами цього дня.

Астрологи радять витратити якомога більше часу на себе улюблених. Якби це був не четвер, а, скажімо, субота або неділя, то можна було б назвати цей день кращим за весь місяць. Але так як четвер для більшості людей робочий, доведеться знаходити час для відпочинку і особистих справ. Сприятливими справами буде здійснення покупок, а також зміна іміджу. Це день очищення карми і зміни долі. Корисно займатися духовними пошуками, отриманням нових знань і перевіркою їх на практиці.

25 квітня – ідеальний день для роботи

Перебування спадаючого Місяця в Козерозі означає, що людям можна буде займатися роботою і не відволікатися ні на що інше. Важливо вміти говорити «ні» в такі дні, тому що до найуспішнішихм людей можуть прилипнути енергетичні вaмпiри. День відзначиться великими змінами на роботі і в бізнесі. Астрологи радять також займатися покупками в цей сприятливий день.

Багатьом вдасться скористатися знаннями, отриманими раніше. Щоб залишатися продуктивними, у багатьох ситуаціях слід довіритися інтуїції. Шосте почуття допоможе приймати важливі рішення набагато швидше.

Читайте також: Сіль Чистого четверга – потужний обepіг, який має бути у кожному домі. Бабуся навчила, як правильно готувати і що з нею потрібно робити

30 квітня – день відпочинку і спілкування

Це день розслабленості, коли можна зі спокійною совістю обмежити ділову, інтелектуальну і фізичну активність. Не варто затримуватися на роботі в такі дні. Вечір краще провести в компанії друзів, близьких або другої половинки. Позитивним ефектом будуть володіти романтичні зустрічі. Одним людям вдасться знайти другу половинку, а іншим – згладити конфлікти в стосунках.

Астрологи зазначають, що в такий день можна і навіть потрібно допомагати одне одному. Деяким людям попросити кого-небудь про допомогу заважає гордість. У такі дні потрібно не питати дозволу, а брати і допомагати, підтримувати близьких емоційно, фінансово, психологічно.