fbpx

У квітні у кожного буде дві можливості здійснити найзаповітнішу мрію. Не пропустіть цей час

Потоки метеорів дарують незабутні емоції, адже зірки, що падають – воістину чарівне видовище. У квітні 2021 року, кожен зможе загадати бажання на зірку, якщо заздалегідь дізнається про те, в які числа пройдуть метеорні потоки.

Кожен метеорний потік принесе в життя удачу, якщо знати про те, як правильно загадувати бажання. Астрологи рекомендують запам’ятати дати видовищних потоків, щоб використовувати цей час і для романтичних побачень. Друга половинка обов’язково оцінить оригінально проведений вечір в оточенні яскравих зірок і чарівної атмосфери.

Зорепад Ліріди

Зорепад, названий на честь сузір’я Ліри, вивільняє творчий потенціал і допомагає людям досягати нових висот в житті. У період з 16 по 25 квітня кожен зможе загадати заповітну мрію, скласти карту бажань і просто помилуватися на видовищний метеорний потік.

Його пік припаде на ніч з 22 по 23 квітня, і якщо пощастить з погодою, то можна буде побачити метеори, які падають зі швидкістю 20 в годину. Якщо ж небо буде затягнуте хмарами, переживати не варто. У призначений час потрібно вийти на вулицю і вимовити своє бажання, піднявши очі до неба.

Зорепад Ця-Акваріди

Ще один метеоритний потік, який повідомляє позитивну енергетику. Його провокує комета Галлея. Час падіння метеорів – з 19 квітня по 28 травня. Яскравий, що зачаровує своєю красою потік налічує до 60 метеорів на годину, і це видовище буде воістину дивним.

Радіант цього потоку – сузір’я Водолія, а значить, представники цього Знака зможуть скористатися енергетикою ця-Аквариди, щоб досягти нових успіхів. Потік допомагає знайти фінансове благополуччя, знайти хорошу посаду і вийти з кризи всім тим, хто щиро побажає цих благ.

You cannot copy content of this page