У Ліди не було постійного хлопця. Вічно їй що-небудь не подобалося, то шкарпетки не ті, то футболка пом’ята, то ще щось. Я познайомилася з Данилом. Але сестра постійно налаштовувала мене проти нього. Я тільки через роки дізналася причину її дивної поведінки

Раніше з сестрою ми були як подружки. Різниця у віці три роки. Поки росли завжди підтримували одна одну, ділилися всякими секретами, навіть багато про що не говорили мамі. Коли підросли стали разом ходити гуляти, були у нас спільні подружки. А пізніше стали зустрічатися з хлопцями.

У Ліди не було постійного хлопця. Вічно їй що-небудь не подобалося, то шкарпетки не ті, то футболка пом’ята, то ще щось. Я познайомилася з Данилом. Він з друзями приїжджав до нас в село і багато чим відрізнявся від інших. Ми стали з ним зустрічатися. Потім я проводила його в армію, дочекалася. Сестра казала навіщо мені його чекати, може він взагалі там і залишиться. Постійно налаштовувала проти. А я на своєму: – дочекаюся, бо кохаю.

– Ну-ну, чекай. Я тоді не розуміла чому сестра, так говорила.

Данило повернувся з армії, влаштувався на роботу. Через рік ми одружилися. А через рік подарувала коханому доньку. Жили не погано.

Через півроку Ліда теж вийшла заміж, народила дочку. Відносини з сестрою стали не ті. Я їй дзвоню, а вона не відповідає. Так потихеньку ми і перестали спілкуватися. Іноді зустрічалися на якому-небудь святі у батьків і то, толком не розмовляли.

Тоді я вирішила запитати у подруг, що з нею сталося. Вони мені і сказали, що сестра просто заздрить мені.

– Звідки така інформація? Здивовано запитала я.

– А вона відкритим текстом це всім говорить. Ти заміж вийшла за красивого, вірного, працьовитого. Все тобі на блюдечку з блакитною облямівкою. – Сказала одна з подруг.

Ліда шукала собі чоловіка схожого на мого. Ось і вийшла майже за першого зустрічного, щоб довести, що вона знайшла не гірше. Виходить вона в усі намагалася копіювати мене. Навіть зачіску зробила як у мене.

Після народження дочки її чоловік став погулювати від неї, тягнув гроші з дому. А потім і зовсім став поводити небе недостойно. Тоді вона з ним розлучилася. Поїхала в інше місто, там познайомилася з чоловіком і стала жити вже своїм життям. І потихеньку у неї стало все налагоджуватися. Вона просто перестала копіювати мене. Але, наші відносини з нею поки так і не налагодилися.

Фото ілюстративне з вільних джерел