У мене був чіткий план і ідея-фікс – я дуже хотіла дитину, для себе. І тут у клубі я познайомилася з дуже симпатичним чоловіком, такий він галантний виявився, а ще одружений

Цієї весни мені виповнилося тридцять років Не можу сказати, що мені якось нудно жилось, навіть дуже весело я проводила час, так весело, що внукам не розкажеш. Хоча які внуки? Дітей-то і не нажила, а час йде, як каже моя тітонька: «Годинки-то цокає».

А тут ще однокласниця, яку я десять років не бачила, з’явилася. Роздобула десь мій номер телефону і подзвонила. І прям на другій фразі розмови вивалила, що у неї троє дітей, старший в школі вже вчиться. І ось зачепило мене це дуже сильно. Рік назад я б її пошкодувала і далі тусити побігла, а тут щось всередині йокнуло. Розридалася прямо в трубку.

А Машка, однокласниця, завжди жаліслива була, через це з нею і дружили з першого класу, завжди мене оберігала від усього, заспокоювала, навіть і не знаю, як так вийшло, що ми не спілкувалися десяток років. Наплакалися ми з нею в трубку вдосталь, це тільки зовні у всіх все добре, а якщо копнути, у кожного знайдеться скелет у шафі. Машкин чоловік заробляв добре, але погулював від неї періодично.

І так мені подруга душу роз’ятрила, що у мене прямо ідея-фікс виникла, що дитину хочу. Але традиційна схема, де все через загс робиться, мене не влаштовувала, та й Машин досвід розсіював всі райдужні думки про щасливе сімейне життя. До того ж я була впевнена, що батьки завжди мене підтримають і допоможуть у всьому. Про фінанси теж не варто турбуватися, заробляла я добре.

Одна проблема, дитина сама собою не з’являється. Потрібно було знайти хорошого тата, щоб розумний був, красивий, і щоб не претендував потім на дитину, ну принаймні мені зараз ця ситуація так бачилася. Як бути, я ще не вирішила, але всі аналізи на всякий випадок здала, обстеження пройшла, вітаміни пила, в загальному, готувалася. А тут Маша зателефонувала, у неї день народження наближався, вона вирішила всіх наших зібрати, щоб відзначити як слід. Я не бачила підстав відмовлятися, до того ж захотілося відірватися по повній програмі, щоб надовго запам’яталося.

У клубі я познайомилася з дуже симпатичним чоловіком, такий він галантний виявився, такі слова красиві говорив, правда, я відразу зрозуміла, що він одружений, але мені все одно було, стосунків я з ним не планувала. Залишок ночі ми провели у мене, а рано вранці він благополучно відбув. Я і думати про нього забула, номер він мій не попросив, так я навіть прізвища його не знала.

Я дуже ретельно готувалася до появи дитини, потрібно було вирішити деякі проблеми зі здоров’ям. Але через три тижні після мого відриву в клубі, я відчула, що з моїм організмом відбувається щось дивне, мене стали дратувати деякі запахи, паморочилося в голові, одного ранку стало погано від запаху кави. Затримка все прояснила, я усвідомлювала, що це сталося, ще й від того чоловіка з клубу. І начебто сталося те, чого я так хотіла. Нарешті у мене буде довгоочікувана дитина, але все вийшло не за планом.

Я вже звикла, що все повинно бути так, як я запланувала. Завдяки чіткій інструкції, яку я складала собі день у день і виконувала, я і досягла всього того, що у мене є. Завдяки цьому я могла собі дозволити добре і весело відпочити. І тут така ситуація. Все йшло взагалі не за планом, все котилося незрозуміло куди, я не розуміла, що мені робити далі і як на це все реагувати.

Я не знала ні характер цього чоловіка, ні його вподобання, можк у нього проблем купа. І моральна сторона питання мене теж дуже турбувала, адже чоловік був одружений, а тепер на енергетичному рівні він буде пов’язаний зі мною і моєю дитиною. Раптом це якось зашкодить моєму малюку.

Одним словом, думки в голову приходили одна страшніша за іншу. Та й перспектива ростити дитину одній була хороша тільки в теорії. На ділі я стала розуміти, що ніяка допомога моїх батьків не замінить коханого чоловіка поруч, який чекає нашого малюка так само сильно, як і я.

Фото ілюстративне – girls.at.ua