У мене старенька мама, але ми з сестрою домовилися: вона доглядає за мамою, я не претендую на спадщину. Я згодна сидіти зі свекрухою тільки в одному випадку, якщо вона перепише на мене квартиру. Не на чоловіка, не на онуків, а на мене

Напевно ви думаєте: цікаво, чи є на світі жінки, які складаються в прекрасних стосунках зі свекрухою? Так є! Але не у нас

Поганими стосунками з свекрухою нікого не здивуєш. У мене теж відразу з мамою чоловіка не склалося. Всі роки, поки я в шлюбі, свекруха мене діставала. Вона розпускала плітки про мене, говорила чоловікові що наші діти народжені не від нього, з’явилася на наше весілля з колишньою дівчиною мого чоловіка. Говорила моїм дітям, що тато їх кине коли зустріне нормальну жінку і відразу ж кине. Я стільки ночей через неї не спала, стільки сліз в подушку пролила, а тепер повинна за нею доглядати. Кинути роботу і присвятити себе догляду за жінкою, яку я не люблю.

Нещодавно свекруха занедужала. Вона не може сама ходити. Вона не потрібна своїй дочці, адже у тому  будинку діти і вона не впорається ще й з доглядом за лежачою матір’ю. А у мене, хіба, немає дітей?

Чому я повинна впоратися, якщо навіть її власна дочка сумнівається в своїх силах?

Можна продати квартиру свекрухи і на ці гроші забезпечити їй догляд в спеціалізованій установі. Ні, на це не згодні ні мій чоловік, ні його сестра. Зовиця особливо проти, адже спадок тоді не дістанеться. Тобто, виносити судна за хворою мамою, вона не хоче, а квартиру не чіпайте, вона її потім успадкує ?Чому саме я повинна кидати роботу? Так, я зараз отримую небагато, але мій начальник зібрався на пенсію і збирається мене рекомендувати на своє місце. А це буде відчутна прибавка до зарплати.

Доглядальницю ми найняти не можемо, ми сплачуємо кредит на квартиру. Жити в квартирі свекрухи теж не можемо, там живе її дочка з дітьми, хоча своє житло у них є, вони його здають. Вони всі на мене тиснуть, цілими днями я тільки і чую, що я повинна. Кому повинна? Жінці, яка стільки років тримала мене ні за що? Не хочу. Чоловік каже, що розлучиться зі мною, якщо відмовлюся.

У мене в самої старенька мама, але ми з сестрою домовилися: вона доглядає за мамою, я не претендую на спадщину. Я згодна сидіти зі свекрухою тільки в одному випадку, якщо вона перепише на мене квартиру. Не на чоловіка, не на онуків, а на мене. Мені сказали, що це нахабство. А скидати свою матір на чужу їй людину, на мене, це не нахабство? Адже це я відмовляюся від нормального життя, я буду мити і годувати цю жінку, виносити за неї горщик і робити масаж.

Свекрухи, чому ви не думаєте про майбутнє, коли зживається зі світу дружин своїх синів?

Адже саме ці нещасні жінки будуть ходити за вами в старості.