fbpx

У мене вихідний, 10 ранку. Потягнулася і вирішила повалятися ще трохи в ліжку. Чую виразний дробовий стукіт. Прислухалася. Стук став голосніше. Наблизився. Я зрозуміла, що це за звук. Цокіт кігтів по підлозі. І тут я зрозуміла, що значить вираз «волосся на голові ворушиться»

Це трапилося зі мною років сім тому. Жили вдвох з чоловіком, дітей ще не було. Квартира орендована, на 7 поверсі. Літо, на вулиці спека, у мене вихідний, я прокинулася годин о 10 ранку, чоловік працював. У квартирі я була зовсім одна. Потягнулася, і вирішила повалятися ще трохи в ліжку. І тут почула виразний дробовий стукіт. Прислухалася. Стук став голосніше. Наблизився. Я зрозуміла, що це за звук. Цокіт кігтів по підлозі. Пристойних таких кігтів.

Щоб точніше описати ситуацію, ще раз згадаю. 7 поверх. Я вдома одна. НІЯКИХ домашніх тварин у нас не водилося. Цокіт повільно наближався. Звук долинав з коридору, і переміщався не кваплячись до дверей кімнати, де я перебувала. Цок- цок- цок. Тут я зрозуміла, що вираз «волосся на голові ворушиться» аж ніяк не фігуральний.

А до того ж ми на ніч переглядали старий добрий фільм жахів «Дзвінок», що тільки додало, що відбувається якийсь жах. Я лежала на ліжку на боці, спиною до дверей. Отвір не бачила. І мене ніби паралізувало. Я не могла навіть розвернутися і подивитися. Цок- цок- цок. Воно наблизилося в щільну до дверей і, судячи по звуку, зупинилося на порозі. Я, обливаючись холодним потом, різко обернулася. В отворі дверей стояв … голуб !!!

Ця сіра зараза залетіла у відкрите вікно і вирішила помандрувати по квартирі. Попутно налякавши мене до сивого волосся. Голуб, помітивши мене, заметушився по квартирі в пошуках виходу, попутно втрачаючи пір’я і пух. Я заметушилася по квартирі, в спробах піймати сірого гостя. Відловивши нарешті ту вертку птицю, випустила у вікно і видихнула.

Ранок задався на славу. Ніжитися в ліжку мені перехотілося. Я зрозуміла в той день, що з фільмами жахів час зав’язувати. Краще що-небудь старе, добре, світле.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page