У мене є сестра, яка старша за мене на 4 роки. Останні 4 роки вона знаходиться у вільному плаванні – так я називаю її спроби знайти чоловіка своєї мрії. Всі її старання не дають ніякого результату, тому щоб не втрачати хватку, вона намагається влізти в мою сім’ю і встановити свої порядки

Все починалося як жарт. Спочатку вона говорила, що у мене старомодний посуд, меблі розставлені не так, як треба. Я мовчки слухала, так як свої нерви важливіші, а до цих її причіпок і невдоволення я давно звикла.

Сестрі не подобалося, що я ніяк не реагую на її причіпки. Пізніше з мого будинку вона переключилася на те, що я неправильно виховую дітей. Тут треба зробити невеличкий відступ: у неї і мене по 2 дітей. Ось тільки своїх дітей вона розкидала по бабусям (у дівчаток різні батьки), а мої діти ростуть зі мною. Кожен раз, коли сестра намагалася дати мені поради з виховання моїх дітей я відправляла її виховувати своїх. Після чого вона йшла від мене … Правда, не до дітей, а до себе додому.

Але після одного випадку сестра припинила лізти в моє життя. Якось вона прийшла до мене додому і завела свою пісню “Ти одягаєшся як стара”, “Що у тебе за бардак в будинку”, “дострибаєшся, чоловік піде від тебе”.

Тут потрібно трохи пояснити її фрази:

1. одягаються як стара – я маю нестандартну фігуру, тому красиві речі на мене вкрай складно знайти.

2. Що у тебе за бардак в будинку – у мене 2 сина, один тільки піде в школу, а другий ще відвідує садок. Думаю, тут не варто пояснювати, що у нас постійно твориться вдома, навіть якщо постійно прибирати?

3. Дострибаєшся, чоловік піде від тебе – таку фразу я чую від неї постійно, як тільки вона розійшлася зі своїм співмешканцем. Може просто мені заздрить? І тут я не витримала! Висловила їй все, що думаю. Сказала, щоб вона встановлювала порядки в своїй родині, нерви тріпала своєму чоловікові, якщо він раптом з’явиться, вчила життю своїх дітей, а не моїх і мене.

Ви б бачили її ображене обличчя в той момент. Сестра відразу ж покинула мій будинок і після цього зі мною протягом місяця не розмовляла. Висновок який? Не варто терпіти, коли вас намагаються вчити життю, особливо та людина, яка живе гірше за вас.