fbpx
Життя

У мене є сестра, яка старша за мене на 4 роки. Останні 4 роки вона знаходиться у вільному плаванні – так я називаю її спроби знайти чоловіка своєї мрії. Всі її старання не дають ніякого результату, тому щоб не втрачати хватку, вона намагається влізти в мою сім’ю і встановити свої порядки

Все починалося як жарт. Спочатку вона говорила, що у мене старомодний посуд, меблі розставлені не так, як треба. Я мовчки слухала, так як свої нерви важливіші, а до цих її причіпок і невдоволення я давно звикла.

Сестрі не подобалося, що я ніяк не реагую на її причіпки. Пізніше з мого будинку вона переключилася на те, що я неправильно виховую дітей. Тут треба зробити невеличкий відступ: у неї і мене по 2 дітей. Ось тільки своїх дітей вона розкидала по бабусям (у дівчаток різні батьки), а мої діти ростуть зі мною. Кожен раз, коли сестра намагалася дати мені поради з виховання моїх дітей я відправляла її виховувати своїх. Після чого вона йшла від мене … Правда, не до дітей, а до себе додому.

Але після одного випадку сестра припинила лізти в моє життя. Якось вона прийшла до мене додому і завела свою пісню “Ти одягаєшся як стара”, “Що у тебе за бардак в будинку”, “дострибаєшся, чоловік піде від тебе”.

Тут потрібно трохи пояснити її фрази:

1. одягаються як стара – я маю нестандартну фігуру, тому красиві речі на мене вкрай складно знайти.

2. Що у тебе за бардак в будинку – у мене 2 сина, один тільки піде в школу, а другий ще відвідує садок. Думаю, тут не варто пояснювати, що у нас постійно твориться вдома, навіть якщо постійно прибирати?

3. Дострибаєшся, чоловік піде від тебе – таку фразу я чую від неї постійно, як тільки вона розійшлася зі своїм співмешканцем. Може просто мені заздрить? І тут я не витримала! Висловила їй все, що думаю. Сказала, щоб вона встановлювала порядки в своїй родині, нерви тріпала своєму чоловікові, якщо він раптом з’явиться, вчила життю своїх дітей, а не моїх і мене.

Ви б бачили її ображене обличчя в той момент. Сестра відразу ж покинула мій будинок і після цього зі мною протягом місяця не розмовляла. Висновок який? Не варто терпіти, коли вас намагаються вчити життю, особливо та людина, яка живе гірше за вас.

You cannot copy content of this page