fbpx

У мережі розгорівся скандал навколо святкування Хелловіну: священик проти

Ієрей Василь Бурій написав у спільноті «Долина LIVE» свою критичну думку про святкування Хелловіну. На думку служителя, це свято прославляє нечисту силу, а діти, які одягають костюми відьом, вампірів та іншої нечисті, віддають свої душі Люциферу. Цей пост швидко зібрав понад сотню коментарів, у яких люди висловлювали свої «за» та «проти».

Очевидно, священик згадав про Хелловін, бо сьогодні, 29 жовтня, в центрі Долини заплановане костюмоване святкування.

Читайте також: Правда про те, чому сняться помeрлі

Деякі люди в коментарях нагадали священику, що у Вертепі також одягають костюми не лише ангелів, але й чортів. На це Ієрей Василь Бурій відповів, що чортів з Вертепів також варто було б прибрати. Більшість коментаторів підтримали думку священика.

«Забийте на той Хелловін. В нас є набагато краще свято – Коляда. Там і маски, і костюми, і колядок багато, а не просто примітивне «цукерки або смeрть», – переконує один з коментаторів.

Хелловін – сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч на 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір`я Дня всіх святих». Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії. Останніми роками він набуває популярності й у нас.

Джерело.

You cannot copy content of this page