fbpx
Життя

– У моєї дружини мама багата, ми в роботі ніколи не будемо мати потребу. – Говорив Микита мені по телефону. А за місяць все змінилось

Все життя мій приятель Микита мріяв жити за чужий рахунок. Для цього він приклав чимало зусиль – сподобався своїй майбутній дружині з багатої сім’ї. Я його відмовляв від такої затії, бо почуттів у нього до неї особливих не було, однак чомусь він був упевнений, що дружина «забезпечить» йому прекрасне і безтурботне життя.

Гаразд би, якби його дружина гроші заробляла, але Микита по секрету мені сказав, що мати його дружини тримає кілька великих точок в місті. Джерело

– І що ти думаєш, тебе і справді хтось буде утримувати? Краще б зайнявся своєю справою! – Дорікав я Микиті.

– Ну як, ми і дитини плануємо завести, та й взагалі в цій родині мені довіряють. – Говорив приятель.

Я щиро не розумію Микиту, так-як по-моєму він діяв не чесно по відношенню до своєї обраниці. Нормальний чоловік повинен працювати і годувати свою сім’ю самостійно, але це точно не про нього.

Минуло кілька років. Я вирішив поцікавитися, чи працює десь Микита. Як виявилося, вони разом з дружиною сидять вдома і нічого не роблять. Грають в ігри на ноутбуці, дивляться серіали і їдять попкорн, поки мама їх годує. Я навіть трохи став йому заздрити, адже він здійснив свою мрію:

– У моєї дружини мама багата, ми в роботі ніколи не будемо мати потребу. – Говорив Микита мені по телефону.

Все б нічого, та ось тільки бізнес не пішов в гору, і фінанси їх сім’ї скоротилися вдвічі. Мама запропонувала подружжю піти працювати в найнесподіваніший момент. Через місяць після нашої з Микитою розмови, мені на телефон пролунав дзвінок. Це був Микита, однак голос його видався мені стривоженим.

Читайте також: «Ну що втупилася! – замість привітання сказала свекруха, – думаєш, поскаржилася моєму синові і все, проблеми закінчилися? Він розмазня, його будь-яка баба може без штанів залишити. А я не дозволю, щоб у моїй квартирі жили сторонні люди»

– Займи мені п’ять тисяч, через два тижні віддам. Я поки співбесіду не можу пройти в офісному центрі, а їсти на щось треба

– Сумно просив мене Микита. Всі його мрії про безтурботне життя зруйнувалися. Грошей я йому позичив, бо він дійсно почав працювати, як і його дружина. Висновок тут зробити можна тільки один: – У цьому житті потрібно розраховувати тільки на свої сили, а не на чужі. Тільки так ви будете воістину щасливі!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page