fbpx

У моєї мами ніколи не було бур’яну на городі. А все тому, що вона використовувала особливий домашній засіб

Якби городники вирішили скласти рейтинг найбільш неприємних і енерговитратних справ, то у цьому списку боротьба з бур’янами зайняла б один з перших рядків.

Це заняття приносить дачникам масу клопоту і позбавляє радості від відпочинку за містом. Варто витратити масу часу і сил на боротьбу з бур’янами, як вони знову з’являються. Багато хто вважає, що вирішити проблему раз і назавжди неможливо, однак досвідчені городники знайшли «чарівний» засіб від цієї напасті на дачі.

Як з’ясувалося, впоратися з бур’янами допомагає саморобний засіб. До його складу входять сіль, оцет і миючий засіб для посуду.

Для початку потрібно змішати сіль з очтом: на склянку оцту йде одна столова ложка солі. Отриману суміш потрібно як слід перемішати, а потім додати в розчин краплю засобу для миття посуду. Ось і все, засіб від бур’янів готовий. Можна сміливо заливати його в розпилювач і приступати до боротьби «ворогами».

Читайте також: 3 ложки соди, 10 літрів води і про шкiдників забyдете. Це секрет боpoтьби моєї бабусі

Городники рекомендують обприскувати бур’яни цим складом до тих пір, поки вони не зникнуть. За їх словами, бур’яни перестануть бути кoшмaром і більше не потурбують своєю присутністю.

You cannot copy content of this page