У нас в колективі є хлопець – Аркадій, його ніхто не любить, точніше він всім не подобається, тому що ніколи не ходить в їдальню, завжди приносить їжу з собою, коли всі скидаються на день народження, він, звичайно, теж, але з гнітючим виглядом, і багатьох це не влаштовує. Одного разу на корпоративі я з ним розговорилась і кардинально змінила свою думку

У нас в компанії є хлопець, його звати Аркадій, він працює в технічному відділі. Йому трохи більше 30 років.

Так ось його ніхто не любить, точніше він всім не подобається, тому що ніколи не ходить в їдальню, завжди приносить їжу з собою, коли всі скидаються на день народження, він, звичайно, скидається, але з гнітючим виглядом, і багатьох це не влаштовує, основний аргумент, що вони всі добре заробляють.

Коли хто-небудь просить позичити гроші (і таке буває, тому що є зовсім молоді хлопці, які просто не знають як розподілити гроші на весь місяць, а прогулюють все за пару тижнів), завжди відмовляє, якщо хлопці після роботи в п’ятницю кудись йдуть посидіти, він також завжди відмовляється. Загалом він одинак, який не бере участі в житті колективу, такий висновок зробив мій керівник, коли спілкувалася з керівником того відділу.

Але незважаючи на це хлопець впахує будь здоров, всі завдання які перед ним ставить керівник виконує якісно і в термін, завжди затримується якщо про це просять (весь час оплачують за подвійним тарифом) та виходить у вихідні якщо потрібно. Періодично бере на себе додаткові обов’язки, це оплачують за допомогою премії, сума непогана, так що є сенс.

Поговоривши з моїм керівником, начальник Аркадія вирішив його не чіпати, оскільки, незважаючи на все це, той хороший і виконавчий співробітник. Я з Аркадієм ніколи не спілкувалася, тільки з робочих моментів, але тут у нас був корпоратив, незважаючи на своє небажання брати участь «у житті колективу», він відвідував майже всі корпоративи.

Так ось, на одному з корпоративів, так як я не вживаю міцних напоїв зовсім, через годину мені стало нудно, тому що мої колеги веселилися під градусом, ми з Аркадієм розговорилися, він між іншим теж не п’є. В процесі розмови з’ясувалося, що у нього двоє маленьких дітей, яких він виховує сам. Зараз відкладає гроші на іпотеку, квартиру поки орендує.

Йому доводиться наймати няню, а це теж чималі витрати. Загалом, з розмови я зрозуміла, що він не просто так впахує, і не особливо горить бажанням здавати гроші на подарунки колегам не тому що він якийсь скнара, а тому що йому потрібно піднімати дітей, і для нього будь-які гроші важливі, навіть якщо для когось сума в 500 гривень це на раз пообідати.

Аркадій виявився дуже цікавим співрозмовником, і тепер ми часто спілкуємось в обідню перерву, тому що я також як і він беру їжу з собою. Так що якщо у вас є в колективі такі люди, не варто засуджувати їх, ви ж не знаєте що відбувається в їхньому житті

Фото ілюстративне – Korysno.Pro