fbpx

У них чотири квартири, а ми з чоловіком маємо на вулиці жити? І як пояснити, що батьки мають допомагати?

Ми з чоловіком недавно одружилися. Ми тільки закінчили університет і, ясна річ, грошей у нас зовсім небагато – підробляємо стажерами в різних фірмах. Весілля повністю оплачували батьки чоловіка – вони люди заможні. Зараз перед нами гостро стоїть “квартирне” питання – нам дуже важко орендувати житло.

А ось у мого свекра і свекрухи є чотири квартири, які вони здають в оренду і на ці гроші живуть. Я не розумію, чому вони не подарують нам одну з них. Я постійно запитувала про це чоловіка, а він відмовчується. Джерело

Я одного разу не витримала і запитала свекруху прямо, чому вона не виділить нам одну зі своїх квартир. Вона відповіла, що звикла до певного способу життя і змінювати його не збирається. Син у неї – справжній чоловік, і він повинен думати, як забезпечити сім’ю, а не жити на готовому.

Читайте також: Аня чай розлила, відразу почала в пошуках ганчірки по кухні бігати. Сама реве і просить: «Бабусю, не давай мене в дитбудинок, будь ласка, я зараз все приберу!» І тут бабуся дізналася стpaшну правду

Я просто в шoцi! Навіть мої батьки пропонують пожити у них, а вони живуть в маленькій двокімнатній квартирі! А тут у людей чотири вільні квартири і вони не пускають! Так ми навіть не просимо, щоб на нас оформили, нам просто потрібно десь жити! Хоча б на перших порах, поки не станемо нормально заробляти.

А ви як вважаєте, хто тут має рацію? Чи повинні батьки виділити молодятам одну з квартир?

You cannot copy content of this page