У них недостатньо сил – Арестович про наступ на Донбасі та на Півдні України

Наступ окупатнів на Донецькому і Луганському напрямку триває вже 12 діб, на Південному напрямку він почався два дні тому, 17 квітня.

Про це повідомив радник керівника Офісу президента Олексій Арестович.

“Наступ на Донбасі йде вже 12 діб. Усі очікували наступу, як 24 лютого. Величезна страшна сила навалилася 24 лютого і нікого не перемогла, отримала по зубах і відкотилася. Зараз вони почали воювати по підручниках. Не так, як їхні генерали планували спочатку, а вони наступають окремими групами.

Накопичили під Ізюмом величезну кількість військ – там 25 тисяч військ, але вона величне для другої фази наступу, оскільки спочатку було 50 тисяч. І намагаються окремими ротами просуватися вперед, шукаючи слабкі місця нашої оборони.

Усі ці дії, які почалися 12 діб тому – це ротні групи намагаються просуватися вперед. На Півдні вони почали лише позавчора. Також окремим ротними групами”, – заявив він.

Арестович також наголосив, що в окупантів нічого вийде, оскільки сил, які вони накопичили недостатньо.

“Одразу скажу – у них нічого не вийде. Це останній оперативний резерв Росії, більше нема. Є ще 10-15 тисяч нещасних розстріляних, яких вивели з Київської, Чернігівської та Сумської областей – вони наразі під Бєлгородом і пишуть у переважній більшості рапорти про звільнення.

Звісно, що це наступ, звісно, що візьмуть парочку наших населених пунктів, звісно, що будуть втрати у нас. Але загалом, я даю 99%, що цей наступ провалиться тому що сил, які вони накопичили недостатньо”, – зазначив радник очільника ОП.

Фото ілюстративне з вільних джерел