fbpx

У п’ять найнебезпечніших днів травня ймовірність зриву планів і появи проблем буде найвищою. Астрологи розповіли, чому так буде відбуватися і як обійти стороною негаразди

9 травня – перехід Венери в знак Близнюків

Венера в Близнюках відчуває себе досить погано. Це вітряний і в деякому роді непередбачуваний Знак, який трохи знижує позитивну активність Венери. Цей день можна не відносити до числа небезпечних, але несприятливим він може вважатися абсолютно точно.

Проблема більше в сильному перепаді енергії, адже в Тельці ця планета максимально сильна, а в Близнюках вона втрачає приблизно половину позитивних властивостей. Це буде непередбачуваний день.

23 травня – початок ретроградного Сатурна

Сатурн 23 числа починає свій зворотний рух, який підвищить активність токсичних людей. Це триватиме до 11 жовтня, але 23 травня варто бути максимально обережними в спілкуванні з тими, хто вам не подобається. Також ця планета постарається змусити вас забути про свої найголовніших пріоритетів, змінивши напрямок руху. Не потрібно слухати в цей день інтуїцію і голос серця.

26 травня – місячне затемнення і супермісяць

Це буде найнебезпечніший день травня і, можливо, найнебезпечніший день весни. 26 травня відбудеться повне місячне затемнення в Знаку Стрільця. Це зробить більшість людей дуже нервовими, злопам’ятними і запальними. У цей день експерти радять не проводити багато часу за кермом і не подорожувати.

Вкрай небезпечним цей день зробить той факт, що Місяць наблизиться до Землі на максимально близьку відстань. Це означає, що негативний вплив затемнення посилиться на 15-20%. 26 числа краще не робити покупок і не братися за нові справи. Ризики і авантюри приведуть до фіаско.

29 травня – з’єднання Венери і Меркурія

Чергове з’єднання Венери і Меркурія в цей раз відбудеться 29 травня. Цього разу планети зустрінуться в Знаку Близнюків. Це буде день обману, облуди, негативних емоцій. Астрологи радять 29 травня не занурюватися в неприємні спогади, не займатися самоаналізом і самокопанням.

У цей день можна легко втратити друзів, розчаруватися в коханій людині. Розцінюйте розчарування і неприємні події як спробу Всесвіту протягнути руку допомоги. Набагато гірше буде, якщо в такий день, як цей, не відбуватиметься взагалі нічого.

30 травня – початок ретроградного Меркурія

Це буде другий ретроградний рух Меркурія в 2021 році. 30 травня – небезпечний день, так як це перший день зворотного руху планети. У цей день можна очікувати неприємних змін у сфері фінансів. Негативний вплив планети буде максимальним, так як Меркурій в цей момент буде знаходитися в своєму найсприятливішому Знаку – Близнюках. У багатьох людей в цей день пропадуть сили, погіршиться пам’ять і уважність. Буде дуже складно виконувати навіть звичну роботу. Намагайтеся не допускати помилок в цей день.

You cannot copy content of this page