fbpx
Життя

У приготуваннях весільних він і не брав участі спершу. А за два тижні до дати раптом цікавитися почав. І таку начебто лінію гне, що не гірше, ніж у людей все повинно бути, а навпаки краще. Ікра не лише червона і ніяких, цих, фальсифікатів. І лімузинів не один, а цілих два. І зал, щоб весь у квітах потопав. Словом, це весілля до кінця життя гості не забудуть, і зовсім не через розкіш

Двоє одружитися зібралися. Ну справа-то звичайна. Наречений, правда, весілля пишне влаштовувати не хотів. Розсудив, що краще гроші на подорож весільну витратити. Але тут батьки нареченої обурилися. Однієї тільки рідні майже півсела. Та ще й друзів повно. Загалом, що люди скажуть. Дочку єдину заміж віддаємо. Так що хочеш ти того чи ще як, а весілля грати будемо.

Ну хлопець такий і думає, та й добре, якщо витрати на себе беруть, включаючи навіть сукню напеченої. У приготуваннях весільних він і не брав участі спершу. А за два тижні до весілля раптом цікавитися почав. І таку начебто лінію гне, що не гірше, ніж у людей все повинно бути, а навпаки краще. Ікра не лише червона і ніяких, цих, фальсифікатів. І лімузинів не один, а цілих два. І зал, щоб весь у квітах потопав. І не в якихось там, а виключно в чайних трояндах.

Нареченій, ясна річ, такий підхід подобається. Ось подружки-то позаздрять! Батьки спробували було дочку напоумити – мовляв, уже другий кредит доведеться брати. А та ні в яку, тобто в сльози. Ну що робити, зітхнули, звичайно, але взяли.

І ось той самий день і настав. Приїхали вони такі в ресторан після РАЦСу. А там вже і рідня, яка на автобусі, спеціально орендованому приїхала, і інші люди. І всі їх тільки і чекають. У величезному такому залі. Сіли вони на місця для них приготовані, тут наречений встає і промову урочисту вимовляє. Дякує всім за увагу, що прийшли і, як то кажуть, не забули. І що він усім їм настільки ось радий, що вирішив зробити те, що до нього жоден наречений не робив. Що ніби як гостям належить на весілля-то з подарунками приходити. А він сам подарунки для всіх приготував. І що подарунки ці кожного під сидінням стільця чекають. Прохання дістати конверти, так що.

Народ під стільці свої поліз, а там і справді конверти. Наречений відкрити їх і просить. І ось двісті, а може і більше гостей з конвертиків тих фотографії дістають одночасно. А там молода з другом нареченого в недвозначних, так би мовити, обставинах. Наречений до батьків нареченої звертається і за дочку дякує. Що виховали, так би мовити, ідеально.

Та ось, хлопець щось недобре в спілкуванні нареченої й товаришем його запідозрив, та й детектива спеціального найняв. Той йому ті фотографії вигадливі приніс. Інший розлютився б, та й все. А цей і виду не подав. І вже помстився так помстився. Батьків на посміховисько виставив і з ріднею посварив. Він-то в понеділок шлюб анулює, та й все. А їм довго ще кашу гречану без масла їсти, щоб за кредити на весілля розплатитися.

Фото ілюстративне Сергія Майстра

You cannot copy content of this page