У Росії таємничо зникла зірка скандального шоу – прогнози рідних найгірші

У Росії таємничо зникла екс-учасниця телепроекту “Дом-2” Марія Політова – вона пішла з дому і не повернулася.

Про це повідомив її коханий Артем Шанур в Instagram-акаунті дівчини.

“Маша пропала 4 грудня. Телефон залишила вдома. Прогнози найгірші. Поліція шукає, але ви самі все розумієте. Якщо у когось є якась інформація – зв’яжіться зі мною у ватсапі або телеграмі +7 926 5599009, Артем. Дякую. (Для тих, хто не зрозумів – це не жарт, найімовірніше мова про сyїцид)”, – написав він.

“Маша пішла з дому за московською адресою Крутицька набережна, 15 в першій половині дня 4 грудня. До цього вона зателефонувала моїй мамі – збиралася поїхати до неї. Потім дівчина надіслала дещо дивне смс-повідомлення, у якому написала, що передумала і не приїде. А після – і зовсім зникла”, – розповів чоловік “Стархіту”.

Читайте також: Так вaгітна чи ні? Леся Нікітюк заінтригувала фігурою у купальнику

Ситуацію ускладнює те, що зникла дівчина страждає біполярним розладом із депресивними моментами.

“Вона пила антидепресанти. Всі таблетки з дому зникли. Найстрaшніше, що одного разу, ще до знайомства зі мною, Маша в розмові з подругою описувала такий варіант подій: вона приймає препарати і – виїжджає кудись у ліс”, – поділився Артем.

У поліцію чоловік передав докладний опис одягу і взуття, в яких була Політова: “Темна куртка, сірі штани, сріблясті кросівки, невелика чорна сумка”. Зазначимо, що пошуки Марії досі так і не увінчалися успіхом.

Маша брала участь у реаліті-шоу “Дом-2” три рази – в 2006, 2007 і 2010 роках. Останнім часом дівчина працювала візажистом, моделлю, художником.

Джерело.