fbpx

У свої 17 років дівчина виховує сімох дітей без чоловіка

У свої 17 років Памела Вилларуель, жителька аргентинського міста Леонес няньчить цілу ораву малечі. Вона встигла наpодити не одного чи двох, а сімох дітей: одного хлопчика і шість дівчаток. На жаль, батьки малюків не підтримують з Памелою ніякого зв’язку.

Першу дитину дівчина наpодила в 14 років. Залишилась Вилларуэль з дочкою на руках, а невдалий татусь поспіхом зник. У наступному романі Памела наpодила дві пари близнюків одну за одною. Однак коханий дівчини, подумавши, що вже тепер-то вона від нього нікуди не дінеться, почав розпускати руки.

Читайте також:

Давши хлопцеві від воріт поворот, Вилларуель вляпалася в ще одні відносини. Складно уявити відчуття Памели, коли вона дізналася, що знову буде двійня. Третій коханий дівчини теж зник, ледь почувши цю новину. Джерело

Сьогодні Памелі допомагають з вихованням дітей мати і батько. Добре, що місцеві влади не залишили юну багатодітну матір. Вони виділили для великої родини місткий будинок з земельною ділянкою.

17-річна матуся багато працює, щоб хоч якось прогодувати дітей, не покладаючись цілком і повністю на допомогу батьків. Вона не сидить склавши руки і намагається забезпечити своїм дітям світле майбутнє.

Багато підтримують дівчину чужі люди, відправляючи співчутливі листи або роблячи невеликі благодійні внески. Але є й такі, які вважають, що Вилларуель через недбалість сама довела себе до такого стану.

You cannot copy content of this page