fbpx

У цих знаків Зодіаку неможливо, нереально вимолити прощення чи вибачення. Ставтеся до них обережно

Овен

З запальним Овном жарти погані. Якщо хтось раптом вирішить порвати з ним зв’язок, не намагаючись викликати перед цим на розмову, то це не зійде йому з рук. Овни не звикли просто так відпускати людей, у яких вклали час і сили, тому “кривднику” доведеться як мінімум пояснити свою поведінку.

Рак

Раки дуже переймаються через своїх рідних. Тому, хто завдасть шкоди їхнім близьким, не приборкати їх розчарування. Від милого Рачка не залишиться і сліду — ображений представник цього знаку здатний рішуче покарати кривдника і не забуде про його провину.

Терези

При спілкуванні з серйозними Терезами краще бути акуратнішими в словах і вчинках і не зачіпати їхні почуття, попереджають зірки. Вони не виносять нечесності, а за обман вам і не вимолити вибачення. До представників цього знаку потрібно ставитися з належною обережністю.

Стрілець

Стрільці цінують простоту та чесність, тому в їх особі нескладно нажити недруга, намагаючись маніпулювати чи лицемірити. Дрібні людські залежності далекі від представників цього знаку, тому тих хто їх образив вони назавжди викреслюють зі свого життя.

Риби

Водні Риби зазвичай поводяться тихо і спокійно. Але водночас бувають і злими. Якщо у їх поганий настрій, то вони здатні виплеснути весь свій гнів на кого завгодно. І в підсумку зробить винуватим саме вас. До речі, вимолити у них прощення практично неможливо, навіть якщо ви особливо ні в чому не винні.

You cannot copy content of this page