У вас є ще кілька днів: 6 важливих справ, які потрібно зробити на спадаючий Місяць

Ні для кого не секрет, що період спадаючого Місяця – прекрасна пора для духовного очищення, позбавлення всього зайвого і непотрібного. Це дозволить вам поліпшити загальне самопочуття, енергетику будинку і підготуватися до приходу позитивних змін. Що ж потрібно зробити?

З 27 серпня по 8 вересня – час спадаючого Місяця. Важливо пам’ятати, що це період спаду, уповільнення і навіть завмирання деяких життєвих процесів. Тому в такі дні не починайте ремонт, не плануйте нові проекти, краще відмовитися від грандіозних покупок і почекати з переходом на інше місце роботи. Чому? Тому що навряд чи ви досягнете великих успіхів, а результат виявиться посереднім.

Що потрібно зробити на спадної Місяці

Якщо хочете, щоб новий місячний цикл приніс вам досягнення намічених цілей, зростання і успіх, до нього слід підготуватися і з користю використовувати дні закінчення нинішнього. Так, для цього прислухайтеся наших порад і позитивні зміни не змусять себе чекати.

Генеральне прибирання

Генеральне прибирання – це те, чим слід зайнятися, якщо щось в житті пішло не так або проблеми і труднощі йдуть безперервною низкою. У своєму будинку зазвичай ми проводимо більшу частину свого часу, відпочиваємо і відновлюємо сили. Для цього рідні стіни повинні нести нам позитивний енергетичний потік.

На спадаючий Місяць доцільно очистити житловий простір від мотлоху і непотрібних речей, розчистити завали, помити вікна і випрати штори.

Не забудьте навести порядок на своєму робочому місці і весь майбутній місяць буде успішним і результативним.

Розберіть старі листи і фотографії

Листи та фото – потужні джерела енергії та інформації, тому вони повинні зберігатися в ідеальному порядку. Викиньте, а краще спаліть, листи або записки, які нагадують про неприємні життєві події, а також не місце у вашому будинку фото помepлих і неприємних вам людей. І ні в якому разі не можна зберігати в будинку фото людей в тpyні.

Інспектуємо кімнатні рослини

Кімнатні квіти здатні пропускати через себе негативну енергію, трансформуючи її в позитив. Для цього вони повинні бути здоровими і повними енергії. Зараз саме час обрізати сухі листочки, пересадити рослини в свіжий грунт, а хворі викинути.

Але пам’ятайте, що деякі кімнатні рослини (їх ще називають “рослини-мoнcтpи” ) несуть в будинок негатив, тому викиньте їх без жалю.

Дієта і схуднення

Якщо ви давно мріяли почати правильно харчуватися і скинути зайві кілограми, то час низхідного місяця ідеально для цього підходить. Як ми вже говорили, це період позбавлення від всього зайвого, а значить, чистка організму, поліпшення обміну речовин і новий режим харчування зараз будуть максимально ефективні.

Читайте також: 5 звичайних жіночих імен, які зводять чоловіків з розуму

Обриваємо непотрібні енергетичні зв’язки

Цілком ймовірно, що у вашому оточенні є кілька чоловік, які вам неприємні або після спілкування з ними з’являється відчуття втоми і відсутності енергії, буває відчуття, що хтось із оточення «тягне вниз». Все це є приводом повністю припинити спілкуватися з неприємними вам людьми і не віддавати їм свою життєву енергію. Не бійтеся, що про вас погано подумають чи образяться. Це вже будуть не ваші турботи. Тим більше, незабаром обов’язково з’являться нові знайомі, спілкування з якими буде нести приємні емоції і позитив.

Поверніть борги

Якщо ви хочете жити в достатку, залучити благополуччя і багатство, то постарайтеся максимально зменшити суму своєї заборгованості на спадаючий Місяць: оплатіть рахунки за комунальні послуги і за кредитом, поверніть позичені кошти подрузі. І не беріть кредит в ці дні: якщо без позики не обійтися, почекайте до початку нового циклу, тоді і використана вона буде ефективно.

Джерело.