У житті Яни з’явився 53-річний чоловік. На весілля нікого не запросили, навіть батьків. Однак, медовий місяць пара провела на Балі. Все було добре. Проблеми почалися по приїзду на Батьківщину

З дитинства Яна купалася в розкоші. У батьків вона була єдиною дитиною. Вони обожнювали її, постійно обдаровували своє чадо нескінченними подарунками. З цієї причини Яна була неймовірно розпещена. Закінчивши школу, дівчина не надто прагнула до нових знань, її більше приваблювали багаті дядьки на дорогих автомобілях.

Батьків, як це часто буває, колись миле дитятко, стало ігнорувати, адже запити росли з кожним новим днем. Відвідування нічних закладів з відповідним для цих місць контингентом, постійні вечірки й інші радощі життя вимагали від Яни великих вкладень. Вона легко влилася в таке суспільство. Хлопці обдаровували дівчину, адже вона була насправді дуже приваблива.

Однак, Яна прекрасно знала, що їй потрібен той чоловік, у якого з кишені випирає товстий гаманець. Дівчина мала справи з різними багатими чоловіками. Вона не соромилася свого юного віку, проводячи дні й ночі безперервно із зрілими чоловіками. Брала дорогі подарунки, як тоді в дитинстві, коли тато купував їй кращі ляльки, не шкодуючи ніяких грошей.

В один момент дівчина зустріла дуже багатого чоловіка. Його звали Олександр. У його житті було все … Два шлюбу, кримінальна кар’єра, за що відмотав довгий термін, успішний бізнес і так далі. І ось нарешті вона – мила молода дівчина Яна з’явилася в житті 53 річного чоловіка.

Не встигнувши познайомитися з дівчиною, Саша почав обдаровувати Яну подарунками. Дівчина ніби потрапила в рай. Нескінченні сюрпризи, маса нових успішних знайомств запаморочили молодій особі голову. Цей чоловік для неї став другим татом і мамою, а своїх справжніх батьків дівчина навіть не відвідувала.

Через кілька місяців, пара одружилася. Перед укладенням шлюбу, Олександр склав шлюбний договір, в якому відображалося, що все майно при можливому розлученні ділиться навпіл. При цьому одним з пунктів майна була вказана частина 3-кімнатної квартири Яни, тієї, в якій зараз проживали її батьки дівчини. Яна по праву володіла однією з кімнат.

На цей пункт Яна не звертала увагу, адже майно, яким володів Саша, було в рази більшим. Весілля було дуже скромною, просто зареєстрували шлюб і все. На святкування нікого не запросили. Однак, медовий місяць новоспечена пара відзначила закордоном на Балі. Все було добре. Однак, проблеми почалися по приїзду на Батьківщину.

Колись процвітаючий Олександр виявився не таким багатим, як це здавалося на перший погляд. Компанія, якою володів Саша вже довгий час відчувала фінансові проблеми. Брокерство – дуже складний напрямок, і не завжди можна отримувати приголомшливі прибутку. Про це здогадувався Саша, але на ділі, по початку, йому дуже щастило.

Після відсидки Саша вирішив перебудувати своє життя, відкрив фінансову компанію. Люди почали довіряти свої гроші. Спочатку гроші були невеликі, але реклама і якийсь фантастичний фарт допомогли Олександру із занепалого закутка з 3 чоловік перетворитися в серйозну компанію, з оборотом у кілька мільйонів доларів. Але коли у тебе навіть такі гроші, хочеться бути ще багатшими.

Співробітники компанії стали просто вводити нових клієнтів в оману. Багато клієнтів втратили чималі гроші. З цієї причини на компанію Саші почалося справжнє цькування. Велика частина серйозних гравців спробувала вивести свої активи, але отримати свої гроші у них не вийшло. Саме тому справи компанії стали вельми сумними.

Шлюб Олександра і Яни почав сипатися як картковий будиночок. Спочатку збанкрутувала компанія Олександра. При цьому, щоб закрити фірму, треба було практично все наявне майно Саші закласти. Після чого жити пара стала в орендованій квартирі. Життя стало нестерпним. Яна мріяла про гарне комфортне життя, а отримала ось таке.

– Я подаю на розлучення, більше жити так не можна, – сказала дівчина.

– Ти можеш подавати на розлучення, але, якщо ти пам’ятаєш, за шлюбним договором ти мені маєш віддати половину свого майна, а там шматок квартири в батьківському домі, – з єхидною посмішкою відповів Саша.

Яна зібрала речі і приїхала до рідної домівки, де її не було вже більше 2 років.

– Привіт тато. Привіт мамо, – зі сльозами на очах прошепотіла Яна.

– Здрастуй дочко! Невже ти нас вирішила відвідати? – поцікавився батько дівчини.

– У мене біда. Я розлучаюся і повинна Саші половину своєї кімнати, – плачучи промовила Яна. Батьки перезирнулися. Перед ними стояла їхня улюблена дочка, яка потрапила в біду. Обійнявши її, батьки вирішили допомогти своїй дитині.

Протягом усього життя батьки Яни збирали гроші на дачу. Потихеньку вони накопичили суму в 15 тисяч доларів. Оцінивши у оцінювачів ріелтерської компанії кімнату Яни в 10 тисяч, батько зняв половину цієї суми і перевів її на рахунок Олександра. Тільки такою ціною дівчина отримала розлучення.

Тепер Яна докорінно змінила своє життя. Кожен день вона піклується про своїх батьків, вступила до інституту. Помилки юності підказали дівчині, що гроші в цьому житті потрібно заробляти і всього потрібно досягати самій!

Фото спеціально для Особлива