fbpx

Убуваючий Місяць з 20 грудня по 1 січня: що можна робити і що не можна

Завершити 2021 на позитивній ноті допоможуть рекомендації астрологів. У місячному календарі знайдуться корисні рекомендації для тих, хто мріє залучити в життя благополучні зміни та провести період, коли Місяць убуває, собі на благо.

Місяць у грудні 2021 року — час, коли важливо завершити справи і розпочати новий 2022 рік без боргів і невирішених питань. Експерти рекомендують скласти плани заздалегідь, щоб завершити справи в належний термін, отримати нагороду та задоволення від виконаної роботи.

20, 21 грудня: Місяць у Раку

Місяць у Раку — ідеальний час для спілкування і романтичних побачень. Цими днями астрологи рекомендують звернути увагу на незавершені справи, і навіть переймати досвід мудрого покоління. У цей період важливо уникати кредитування, щоб не виявитися без засобів для існування.

22, 23 грудня: Місяць у Леві

Місяць, що спадає у Леві, — не найкраще поєднання. У цей день успішно просуваються справи, пов’язані з роботою над помилками, організація конференцій та спортивних заходів. Щоб уникнути конфліктів, астрологи рекомендують відмовитися від колективної роботи, а також виключити азартні ігри, щоб не розлучитися з накопиченнями.

24, 25 та 26 грудня: Місяць у Діві

Місяць пробуде у сузір’ї Діви три дні, і цей час астрологи називають сприятливим. Непогано просуваються відносини, пов’язані з великими придбаннями, навчанням, переговорами, зміною посади. У цей період важливо уникати сутичок із агресивними людьми, щоб не наживати собі ворогів.

27, 28 грудня: Місяць у Терезах

Цей період буде пасивним. Місяць у Терезах — час для неспішної роботи над завершенням знайомих проектів, набуття душевної рівноваги. Успіх принесуть і будь-які оздоровчі заходи. Небезпечно в цей день приймати поспішні рішення та діяти щодо емоцій.

29, 30 грудня: Місяць у Скорпіоні

Під впливом спадного Місяця у Скорпіоні вдало займатися справами, пов’язаними з переїздом, відрядженнями, звільненням від проблем. Духовні практики допоможуть відокремити важливе від наносного та пустити енергію у русло вирішення нагальних питань. Астрологи рекомендують не перевтомлюватися, щоб унеможливити неприємності зі здоров’ям.

31 грудня, 1 січня: Місяць у Стрільці

Останні дні перед Молодиком вдало присвятити звільненню від проблем та турбот. У цей час важливо зосередитися на собі та своїх потребах, знайти душевну рівновагу та знайти джерело позитивних емоцій. Не можна тим часом брати і давати гроші в борг, а також вірити на слово незнайомцям.

You cannot copy content of this page