fbpx

Убуваючий Місяць з 20 листопада по 3 грудня: що можна робити і що не можна

Фаза спадного Місяця — важливий період, під час якого можна легко позбутися проблем і залучити удачу. Рекомендації астрологів допоможуть провести кінець листопада та початок грудня успішно.

Місяць, що зменшується, — час для позбавлення від усього, що заважає щастю і процвітанню.

20, 21 листопада: Місяць у Близнюках

Ці дні гармонійні з енергетики, астрологи рекомендують не порушувати рівноваги імпульсивними вчинками. Союз Місяця та сузір’я Близнюків сприятливий для творчої роботи, занять спортом, збору інформації для навчання, прийняття швидких рішень та проведення зустрічей: від ділових до дружніх та романтичних.

22, 23 та 24 листопада: Місяць у Раку

Під впливом спадного Місяця в Раку супутником успіху буде вміння підходити до вирішення складних завдань з розумом. Уникнути необдуманих дій допоможе набуття гармонії із собою, а залучити удачу — дбайливе ставлення до грошей та відмова від необдуманих витрат. На користь підуть і практики медитації, що позбавляють сумнівів та страхів.

25, 26 листопада: Місяць у Леві

Ці дні Місяць проведе у сузір’ї Лева. Енергетика цієї доби підходить для подорожей, зустрічей із друзями та близькими. У цей період важливо залишатися фізично активними, щоб надлишки енергії не стали причиною конфліктів чи необдуманих вчинків, що ведуть до проблем та фінансових труднощів.

27, 28 листопада: Місяць у Діві

Під впливом спадного Місяця в Діві важливо займатися вже знайомими справами і не починати нічого нового. Дні підходять для ділового співробітництва та ведення переговорів за умови взаємної згоди. Неприємностей не буде, якщо підходити до вирішення питань з розумом і не піддаватися імпульсивним бажанням.

29, 30 листопада та 1 грудня: Місяць у Терезах

Ці три дні Місяць проведе у сузір’ї Терезів. Енергетика цього періоду є досить пасивною, тому нові справи краще відкласти, щоб у майбутньому не стикатися з проблемами та перешкодами. Цей час призначений для відпочинку та відновлення сил, завершення поточної роботи та дружнього спілкування.

2, 3 грудня: Місяць у Скорпіоні

Час перед Молодиком нічне світило проведе у сузір’ї Скорпіона. Ці дні будуть найсприятливішими з енергетики, і в цей період можна займатися будь-якими справами, що потребують уваги: ​​від завершення поточної роботи до великих довгоочікуваних покупок. Остерігатися важливо перевтоми, яка негативно позначиться не лише на настрої, а й самопочутті.

You cannot copy content of this page