Учасниця шоу “Топ-модель по-українськи” прoпaлa, пішла гуляти і не вийшла на зв’язок

3 травня, вечором дівчина вийшла на прогулянку і не повернулася додому. Анна Троян зникла безвісти.

Це оголосив хлопець Анни на своїй сторінці в Instagram. Він написав, що у дівчини розрядився телефон, коли вона пішла на прогулянку і досі Анна не вийшла на зв’язок.

У Facebook подруга дівчини Ганна Савченко написала про Анну:

Читайте також: У Володимира Зеленського досі існує кінобізнес на території Росії, хоча він запевняв, що закрив його ще у 2014 році

“Друзі, знайомі і просто небайдужі люди! Прошу вашої допомоги! Прoпaлa  дівчина, рідна мені і моїй родині людина – Ганна Володимирівна Троян. Останній раз виходила на зв’язок вчора (3.05) о 22.00 в районі м. Лісова. Якщо бачили або знаєте яку-небудь інформацію про Аню, прохання відгукніться або зробіть репост”.

Анна Троян була учасницею  2 сезону шоу “Топ-модель по-українськи”. Вона запам’яталася глядачам своєю неабиякою зовнішністю і поведінкою: дівчина зізналася, що має проблеми з наркотиками. За словами Троян, вона приймала їх з тих пір, як почала зустрічатися з хлопцем. Дівчина хотіла зробити все, щоб назавжди позбутися цієї звички і стати професійною моделлю. Для неї це був щасливий квиток в інше життя.