fbpx

Україна переходить на літній час. В яку сторону перевести стрілки годинника

Двічі на рік в Україні прийнято переводити годинники, переходячи на літній або зимовий час. Переведення годинників в Україні регламентується постановою Кабінету міністрів.

Україна в останню неділю березня переводить годинник із зимового на літній час. Стрілки годинника українцям слід переводити вже в ці вихідні – в ніч з 27 на 28 березня. Зробити це потрібно о 3:00 ночі. Стрілки годинників потрібно перемістити на одну годину вперед.  Таким чином, за рахунок переведення годинників спати доведеться на годину менше.

Переведення годинника відбувається з метою раціонального використання світлового дня. Наприклад, в суботу 27 березня, до переведення годинників, в Києві сонце зійде о 05:45, а зайде о 18:22. А ось в понеділок, після переведення годинників, схід сонця буде на годину пізніше – о 6:41.

Багато країн уже відмовилися від  зміни часу. Тому що, переведення стрілок завдає значної шкоди для організму людини. Багатьом людям складно в один момент перейти зі звичного режиму дня на інший.

Неодноразово  народні депутати планували скасувати перехід на літній і зимовий час, оскільки в цьому не бачать ніякої вигоди або “економії”.

фото pixabay.com

You cannot copy content of this page