Україні допомагає уся Британія: королівська родина відвідала Український культурний центр у Лондоні (відео)

Члени британської королівської сім’ї активно висловлюють стурбованість війною, яку розв’язала Росія в Україні. Принц Вільям та Кейт Міддлтон, а також принц Чарльз та Камілла, герцогиня Корнуолльська вже кілька разів висловлювали підтримку Україні.

Герцог та герцогиня Кембриджські вкотре підтримали Україну. У середу, 9 березня, члени королівської родини відвідали Український культурний центр у Лондоні.

У день народження визначного українського поета Тараса Шевченка та в дні найжорстокішої агресії Росії проти України герцог та герцогиня вкотре висловили підтримку Україні. В Українському культурному центрі пара зустрілася з членами української громади у Великій Британії та волонтерами.

«Український культурний центр у Лондоні став одним із багатьох хабів зі збору пожертвувань, матеріальної допомоги та підтримки місцевих українців. Робота, яку волонтери тут роблять, щоб допомогти доставити допомогу туди, де вона найпотрібніша, надихає.

Так само, як і неймовірна щедрість британської публіки. Комітет з надзвичайних ситуацій вже отримав понад 132 мільйони фунтів стерлінгів у вигляді пожертвувань і продовжує збирати кошти для підтримки необхідних гуманітарних зусиль”, – розповіли принц Вільям та Кейт Міддлтон на своїй сторінці в Instagram про свій візит, і розповіли, до якої організації варто звертатися, щоб приєднатися до допомоги.

Пара прикрасила одяг значками у кольорах українського прапора. У центрі значка розташоване біле серце.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Duke and Duchess of Cambridge (@dukeandduchessofcambridge)