Утримайтеся і від подорожей: що не рекомендовано робити під час повного місяця 26 травня

Не можна в цей день сваритися, з’ясовувати стосунки, тому що дія повного місяця несе різкі перепади настрою.

Якщо перед вами стоїть проблема вибору – відкладіть її на більш відповідний час, інакше можете пошкодувати про своє рішення.

Краще не давати старт новим проектам, не підписувати договори, не робити великих покупок, не брати кредити і не давати в борг.

Утримайтеся і від подорожей.

Не варто приймати важливі рішення, вести ділові переговори.

Пам’ятайте, що кожне повнолуння несе з собою кардинальні зміни в житті, пробуджує минулі протистояння і може спровокувати суперечки.

У цю добу рекомендується мислити лише позитивно, мріяти, направляти свій позитивний посил у Всесвіт. Постарайтеся протягом дня відчувати тільки позитивні емоції, вони стануть фундаментом для наступного місяця.

Успішними не народжуються, а стають. Неможливо прийти до своєї мети просто тому, що вам так судилося. За все, що ви хочете отримати від життя, потрібно боротися. Будьте визначеним у своїх бажаннях і наполегливим у їх втіленні.

Речі, яким ви приділяєте увагу в процесі досягнення мети, повинні бути для вас важливими і приносити відчуття щастя. Не витрачайте час на те, що виснажує вашу енергію, змушує бути вічно втомленим і злим. Станьте людиною, яка прагне щастя.

Фото pixabay.com