Уважно придивляйтеся до великодніх прикмет і дотримуйтесь традицій саме в Страсний тиждень

У понеділок людям, які живуть у приватних будинках потрібно прибрати біля нього, роблять це для того, щоб не пустити у двір нечисть, яка ховається перед Воскресінням Христовим.

У вівторок за напрямком вітру можна визначити найближче майбутнє:
• з півдня – до успіху в починаннях і сімейного благополуччя;
• зі сходу – до поповненню в сім’ї;
• з заходу – до поганих звісток;
• з півночі – до недугів.

У середу роблять прибирання в домі. Обов’язково викидаючи непотрібні речі. Вважається, що до півночі в цей день необхідно обов’язково помитися.

У Чистий четвер жінки вмиваються ранішньою росою. Це для того, щоб позбутися від хвороб. А якщо вмиватися з срібного посуду, то це на швидке багатство. Якщо ж у вас його немає, то на ніч налийте воду в підходящу ємність і залиште там срібний предмет. Вранці використовуйте цю воду для вмивання.

У Страсну п’ятницю дотримуються найсуворішого посту. У цей день прийнято прикрашати будинок гілочками верби, вишитими рушниками.

Читайте також: Що потрібно зробити на Великдень, щоб швидко і вдало вийти заміж?

Вважається, що дітям, народженим в Страсну п’ятницю, уготоване складне життя.

У суботу з самого ранку жінки печуть паски, фарбують яйця, готують святкові страви, щоб ввечері взяти їх на службу до церкви і освятити. Після закінчення всеношної служби люди вітають один одного словами: «Христос воскрес», на що прийнято відповідати «Воістину воскрес».

Якщо ви хочете привернути щастя в свій будинок, то не лягайте спати в ніч напередодні Великодня (з суботи на неділі). Краще цей час провести в церкві.

У неділю відзначається Великдень. Люди йдуть в гості, приносять паски і фарбовані яйця, вітають зі святом знайомих.

Кажуть, що вода, набрана в пасхальну ніч в річці або джерелі, володіє особливою силою. Завдяки їй можна виліковувати різні зaхворювання.