fbpx

Увірветься вітер запаморочливих змін: для яких знаків Зодіаку з 26 квітня почнеться нове життя

В кінці квітня Венера вступає у взаємодію з Сатурном, а це значить, що у деяких представників зодіакальних сузір’їв може початися період запаморочливих змін, особливо в любовній сфері.

Під час квадратури Венери і Сатурна кожен знак Зодіаку має готуватися до позитивних змін у долі. А ось знаки, які потрапили в число улюбленців фортуни.

Телець

З 25 квітня Місяць знаходиться на південь від Венери, а значить, для Тельців настав час любові. Якщо самотні представники цього знака наберуться сміливості, то знайдуть не просто другу половинку, а людини, яка призначена їм долею.

Венера допоможе Тельцям, які вже знаходяться в стосунках: планета зміцнить їх союз і позбавить від непримиренних розбіжностей. Легкий настрій, в який поринуть Тельці, допоможе швидше забути старі образи і надихне на подвиги в кар’єрі.

Рак

Ракам планети обіцяють фінансове благополуччя: тільки важливо не опускати руки і не пасувати перед труднощами, тоді ваші труди будуть скоро оплачені з лишком. Венера допоможе здобути прихильність шефа, а Сатурн додасть кілька великих купюр у вашому гаманці.

Що ж стосується любовної сфери, то представники цього сузір’я відчують приплив енергії. Чуттєві Раки зможуть здивувати партнера своїм напором. Кінець місяця обіцяє бути плідним на побачення.

Терези

Представників цього знаку хочеться підбадьорити: більше енергії та позитиву! Сатурн і Венера допоможуть вирішити давно заплановані справи, а також позбавлять від проблем і непорозуміння з начальством. На роботі все вирішиться найкращим чином практично без вашої участі, тому приділіть більше часу сім’ї і партнеру.

Водолій

Якщо Водолії давно мріяли про відпустку, то найвдаліший період для цього настав. Кінець квітня не обіцяє серйозних завдань і видатних проектів, тому на роботі виділитися не вийде. Так чому ж замість того, щоб закопатися в рутинні справи, не провести час з коханою людиною?

Завдяки Венері Водолії відчують, що їх енергія б’є через край, не втрачайте момент. Також останні дні другого весняного місяця – це відмінний період для того, щоб зайнятися своїм хобі, розслабитися і приготуватися до літнього сезону.

You cannot copy content of this page