“Уяви собі, ми хочемо нормальний ремонт і хочаб диван, витратили всі гроші на покупку квартири, а цій старій модниці такі подарунки подавай”

У знайомих скандал – свекруха на свій ювілей замовила сережки з діамантами. Невістка в сказі, вони тільки квартиру в іпотеку взяли, а тут таке замовлення королівське. Дзвонить, біситься – Ось скажи мені, чому я повинна це терпіти? Моїй мамі ми не дарували діаманти, а вона чим краще?

Коротше, її чоловік чіплявся до своєї маман, що б вона хотіла на ювілей? Ось вона і знайшла на якомусь сайті сережки за 120 тисяч і тицьнула в них пальчиком. А вони тільки переїхали в нову квартиру в січні, і весь цей час сплять на надувному матраці. Свекруха прекрасно знає, що молоді збирають на меблі і ремонт фінішний. А ще й з машиною не все гаразд, давно ремонту просить і тут така заявочка. Джерело

Цитую: «Уяви собі, ми хочемо нормальний ремонт і хороший диван, витратили всі гроші на покупку квартири, а цій старій модниці сережки подавай. У нас з Сергієм ювілей в цьому році, збиралися в Грецію, і все накрилося мідним тазом. Тепер, швидше за все, в кредит візьме ці злощасні сережки. Зовсім обнагліла, а Сергій ведеться»

Знаю, що ви зараз подумаєте – навіщо в такому віці діаманти потрібні, їй вже про здоров’я і онуків думати треба, а не як прикрашання себе. І жодна нормальна мати не буде підривати сімейний бюджет сина.

Читайте також: Мама і тато силоміць тягнули доньку з квартири, куди вона втекла до свого коханого. Дівчина відбивалася, плакала, просилася, та батьки були невблаганні. А потім для обох були довгі місяці в лікарні

Я думаю по-іншому. А що тут такого? Він же сам запитав, а ініціатива, як відомо, карає ініціатора. Ну захотіла свекруха сережки з діамантами – має повне право. Мені на її місці було б глибоко паралельно, що думає про мене невістка, яка і так живе за рахунок сина.

Цікаво, а що вона хотіла подарувати їй на ювілей? Тортик, сковорідку і квіти?

Фото ілюстративне, з вільних джерел