«Уже через рік захотів розлучитися»: Як склалось життя відомого «Холостяка» Максима Чмерковського

Максим був першим «холостяком» України, за його стосунки переживали мільйони глядачів. Що сталось з Чмерковським і хто його обраниця?

Максим Чмерковський народився в 1980 році в Одесі. Вже у віці чотирьох років хлопчик пішов у танцювальну школу. Це захоплення стало не просто хобі, саме воно згодом і принесло Максиму популярність. У хлопця є і молодший брат Валентин, який теж захопився професією хореографа і пізніше навіть став чемпіоном з бальних танців.

У 1994 році вся сім’я Максима емігрує в США на заробітки і в Україну вже не повертається. У 13 років у житті Чмерковського відбувається стpaшна подія, яка мало не злaмала кар’єру початківця танцюристa. Під час катання на лижах, хлопець невдало впaв і злaмав ногу. Лікарі заявляли, що він залишиться кyльгaвим на все життя через зміщенння кicток. Але Максимові пощастило, батьки змогли знайти фахівців, які провели складну опеpaцію і вставили в ногу хлопця металеву пластину.

Популярність прийшла до Максима після того, як той вирішив стати учасником американської версії передачі «Танці з зірками». Його партнеркою виявилася відома актриса Тіа Каррере. Пара відразу завоювала популярність глядачів і посіла шосте місце в проекті. Але фанати були настільки засмучені поразкою свого кумира, що Чмерковського запросили і в наступні сезони, в одному з яких, він танцював з дочкою Мухаммеда Алі. Тоді він все-таки зміг увірватися в переможну трійку, хоч і на останньому місці.

В Україні про Максима заговорили тільки в 2011 році, коли йому запропонували взяти участь в першому сезоні реаліті шоу «Холостяк». Хлопцеві підібрали 25 дівчат, серед яких протягом декількох місяців передачі, він повинен був вибрати одну. Чмерковський отримав величезну популярність завдяки тому, що формат шоу для українського глядача був новим, і всі з цікавістю спостерігали за тим, кого ж вибере чоловік в фіналі і що буде після цього.

До речі, на той момент, Чмерковський справді був завидним холостяком. За версією журналу «ОК», він навіть посів друге місце серед найкрасивіших чоловіків планети.

Читайте також: Скандал отримав новий поворот: Чому насправді екс-чоловік відібрав у Сєдокової доньку (фото)

У фіналі проекту Максим вибрав симпатичну білявку Олександру Шульгіну, але ось весілля, яке так чекали глядачі так і не відбулося. Після проекту чоловік не на довго затримався в Україні і полетів в Америку знову продовжувати брати участь в зйомках «Танців з зірками».

У 2012 році прогриміла новина про те, що Максим знайшов собі іншу кохану, свою колегу, танцівницю Пету Маргатройд. Вперше пара познайомилася ще в 2009 році, але стосунки між ними зав’язалися тільки на проекті «Танці з зірками».

Правда ці стосунки складалися не найкращим чином. Уже через рік Максим захотів розлучитися, але пізніше пошкодував про своє рішення і знову повернув дівчину. У січні 2017 року Максим вперше став батьком. Хлопчика назвали Олександр. До речі весілля пара зіграла вже після народження дитини в липні 2017 року.

Зараз пара живе в Америці в штаті Нью-Джерсі. А сам Максим став власником чотирьох танцювальних студій.