fbpx

Уже всі помідори, огірки і кабачки в банках. Там же всі фрукти і ягоди – чекають зиму. А руки чешуться щось ще законсервувати. Тут дочка ідею підкинула, каже: – Як би кавуном взимку можна було б поласувати?! Так от, дівчата, не вірте рецептам з інтернету

Кожна справжня господиня – дослідник ще той, постійно шукає новинки і Лайфхак для будинку. Тобто, пригоди на свою … Загалом, на себе. Особливо, це стосується кулінарних рецептів і консервацій. От і я.

Уже всі помідори, огірки і кабачки в банках. Там же всі фрукти і ягоди – чекають зиму. А руки чешуться щось ще законсервувати. Тут дочка ідею підкинула, каже: – Як би кавуном взимку можна було б поласувати?! Усе! Завдання є! Вивчила всі інтернетні пропозиції – вибрала три: засолити в діжці, кавун з гірчицею і кавуновий компот.

Перші два зробила, начебто нормально. З гірчицею – банку через два дні вже оприходували. Зараз весь час чіпляються ще банку відкрити, мотивуючи, що на Новий рік ще буде їжі багато. Але я поки стійко тримаю оборону.

А ось рецепт кавунового компоту повинен був мене насторожити, хоча і був він представлений на одному з сайтів-мільйонників. Мене, досвідченого інет-користувача, навіть не зупинили коменти типу «ваші рецепти якась школярка з голови придумує?!».

Зробила чотири 3-х літрові банки кавунового компоту, благо кавуни – майже «за так» в цьому році були. А банки такі красиві стоять. Заглядаю в комору і мрію – як своїх радувати буду … І ось. В один вечір щось наша собака стала дуже неспокійною – весь час на вулицю проситься. І кіт втік кудись. Лягли спати. І тут посеред ночі почалася канонада: один вибух, другий, третій. Через кілька хвилин – четвертий. Причому, бабахає так, ніби гранати прямо в будинку вибухають! Страху ми натерпілися конкретно!

Всі чотири банки кавунового компоту вибухнули в прямому сенсі цього слова, та з якою помпою! Тобто, не тільки злетіли кришки, а рознесло і скло. Плями по всіх стінах і стелі. Тріснули і кілька банок поруч. Три дня комору прибирали. Потім вже коменти дочитала – у багатьох така ж ситуація. Ось так вірити інтернет рецептами!

You cannot copy content of this page