В кафе офіціантка підійшла до пари, а через хвилину їхню сварку чули всі

Зайшла я вчора ввечері в кафе, до мене підійшла офіціантка і така “Привіт, ось твоє меню, будеш щось відразу замовляти?”, Мене збентежила така прямота, і я відразу стала згадувати зустрічалися ми до цього і, не згадавши, запитала її, на що отримала відповідь: “Ми намагаємося створити домашню атмосферу для відвідувачів” (дослівно не пам’ятаю, сенс передала), і ще мило посміхнулася. Мене це потішило, я зробила замовлення і стала чекати.

Деякий час по тому прийшла пара і сіла за столик очікувати офіціантку, думаю ви вже здогадуєтеся що відбувалося далі, а саме підходить дівчина і дивлячись на хлопця видає всю ту ж фразу “Привіт ..”, сказати що хлопець офiгiв нічого не сказати, почервонів, розхвилювався, але все ж сказав підійти трохи пізніше.

Дівчина в свою чергу мабуть розпочала заїжджену платівку в стилі “це що зараз було?” “Звідки ти її, б # ть, знаєш?”, Хлопець в свою чергу звичайно наполягав на тому, що вперше бачить, але погодьтеся, зовсім складно повірити)

Читайте також: “Ніна любила його все життя, весь час поверталась до Толі”: Пpивоpoжила чужого чоловіка, але щастя з ним не знайшла

Не те щоб їх з’ясування ситуації було чутно на весь заклад, але адміністратор швидко підлетіла (мабуть не вперше) пояснювати що в кафе так заведено, вибачилася за те, що сталося і всi посміялися.

Дівчина в кінці після свого вже вибачення хлопцю додала: “Ну нічого, профілактика нікому ще не заважала, ти особливо не розслабляйся”. Хеппі енд.

Джерело.