В ніч на Івана Купала можна залучити любов, багатство і щастя. Ось як саме

Іван Купала – найвідоміше народне свято. Традиція його відзначати жива і до цього дня. Сьогодні ніч на Івана Купала – це не тільки народні гуляння, але і зв’язок часів, а також шанс залучити в своє життя щастя, процвітання і любов.

В ніч з 6 на 7 липня прийнято ворожити і запитувати про майбутнє. Оскільки це свято безпосередньо пов’язане з природою, більшість обрядів проводиться на відкритому повітрі. Але не забороняється і домашня магія.

Обряд залучення грошей і багатства в ніч з 6 на 7 липня

Найтаємничіша ніч року – відмінний час для проведення обрядів на підвищення достатку і залучення грошового успіху. Є простий спосіб закликати успіх в справах і забезпечити собі безбідне життя.

Перед сном 6 липня перерахуйте всі гроші, які є в будинку – не можна втрачати жодної монетки. Тому уважно огляньте всі ящики, всі гаманці і всі скарбнички. Знайдені гроші залишають на ніч біля ліжка або під подушкою. Перед сном важливо візуалізувати своє бажання – помріяти про багатство і уявити, як можна розпорядитися грошима.

На ранок потрібно перерахувати гроші. Найголовніше тут – не збитися з рахунку. Якщо ні разу не збилися – гроші хлинуть рікою, якщо збилися кілька раз – доля приготувала випробування, одразу після якого чекає збагачення, а якщо збилися більше трьох разів – доведеться з’ясувати причини фінансових проблем. Саме вони заважають вам розбагатіти, і продовжать заважати, якщо ви з ними не розправитися.

Ворожба на любов в купальську ніч

Обряд з квітами для самотніх. Якщо ви довгий час не можете зустріти свою другу половинку, варто спробувати своє щастя в ніч на Івана Купала. Обряд дуже простий: напередодні свята (за 2-3 дні) або в саме свято посадіть будь-яку рослину в горщик, бажано, щоб це була яка-небудь квітка. Можна пересадити вже квітучу рослина в інший горщик. Потрібно покласти в землю записку з такими словами: «Як квітка росте, красою розпускається, так і любов моя до мене залучається». Після 7 липня за квіткою потрібно доглядати ще 13 днів, а після пересадити десь за містом (можна на власній дачі).

Стрибок через багаття для закоханих. Якщо двоє закоханих люблять одне одного і хочуть зміцнити свої почуття, на допомогу їм прийдуть вогонь і вода – дві найсильніші стихії. У минулому закохані, які мріють постаріти разом, взявшись за руки стрибали через багаття, а після бігли в річку. Цей простий обряд об’єднував душі навічно.

Обряд залучення щастя на Івана Купала

Щоб в життя прийшло щастя і сповнились заповітні бажання, спробуйте провести ритуал з білим носовичком. Єдине, він повинен бути новим – його купують або шиють спеціально для цього обряду. Дії такі:

розпаліть купальське вогнище – у дворі будинку, біля річки або в полі;

сідайте навпроти вогню і, вдивляючись в полум’я, намагайтеся згадати все, чого хочеться досягти в житті;

витріть обличчя хустинкою і киньте її в багаття;

поки хустинка горить, примовляє: «Відкуп плачу, до себе щастя покличу. Нехай горе в полум’ї згорить, а доля за все винагородить».

Важливо не тільки промовити заповітні слова, а й утримувати свої бажання в голові – весь час, поки горить хустинка.