fbpx

В ніч з 16 на 17 липня відбудеться найсильніше місячне затемнення, коли можна здійснити будь-яке бажання і навіть змінити долю

Місячне затемнення має потужну енергетику, тому з 16 на 17 липня природні сили можуть кардинально змінити людську долю. Це чарівний момент, коли перед нами відкриються нові можливості.

Прийнято вважати, що сильна віра в мрію допомагає виконати будь-яке бажання. Але часом ні сильна віра, ні зусилля не наближають до бажаного – мрії чомусь залишаються мріями. У цьому випадку експерти радять вдатися до допомоги обрядів на виконання бажань. Це принесе хороший результат, особливо якщо провести обряд в день затемнення, коли енергетика багаторазово посилена. Джерело

Сила місячного затемнення
Енергетика місячного затемнення дає шанс очиститися від негативних установок, комплексів, сумнівів і негативних рис характеру, які заважають особистісному розвитку і гармонійному перебігу життя.

У місячне затемнення корисно підвести підсумок періоду, розібратися в собі, в своїх бажаннях і почуттях. Якщо всередині зростає невдоволення своїм життям, варто прислухатися до свого внутрішнього голосу і зрозуміти, чого вам бракує для щастя, чому всередині зачаїлися образа, стpах або ненависть. Всі ці почуття і осяяння практики радять описати на папері. Постарайтеся зрозуміти, для чого життя змусило вас відчувати такі емоції, чому вонo хоче вас навчити.

Затемнення Місяця – безцінний момент, коли можливо не тільки звільнитися від негативних подій, проблем і емоцій, а й закласти програму щасливого життя. Загадувати мрії можна для будь-якої зі сфер: любові, кар’єри, фінансів, відносин, здоров’я. Єдине, про що варто пам’ятати, – ваші бажання не повинні зашкодити іншим людям.

Обpяди на виконання бажань

Обpяд очищення в місячне затемнення. В ніч з 16 на 17 липня прийміть контрастний душ: почати потрібно з прохолодної води, а закінчити теплою. За 12 хвилин до початку або до кінця місячного затемнення (воно розпочнеться 16 липня о 23:01 і закінчиться 17 липня о 01:59) потрібно лягти головою до вікна і розслабитися, закрити очі і уявити собі, як негатив, сумніви, стpахи і образи, які заважають вам жити повним життям, залишають вас.

У момент візуалізації негативні почуття бажано представляти у вигляді знаків (наприклад, стpах – це камінь, бiль – кого) і подумки кинути ці образи y вогонь. Дивіться і відчувайте, як весь негатив згорає у вогні, як він трансформується в символи щастя (віра, надія, ніжність, радість).

Обряд на бажання з сірниками. Сядьте навпроти свічки і напишіть на аркуші все, чого ви хочете досягти протягом року. Пишіть конкретні бажання і встановлюйте чіткі часові рамки. Потім візьміть коробок сірників: 1 сірник – 1 бажання.

Чиркайте ними об коробок і в момент, коли вони загоряються, швидко загадуйте бажання. Після кожного бажання говоріть: «Бажаю на благо собі і всьому світу». Сірники кидайте в миску з водою. Не виливайте воду: нею потрібно полити кімнатні рослини.

Читайте також: 17 липня – особливий День трьох святих Андріїв – час, коли місяць “грається”, а дощ хороша прикмета

Обряд на виконання бажання з дзеркалом. Запаліть свічку і поставте її між собою і дзеркалом. Погляньте в очі своєму відображенню і проговоріть бажання, підкріпивши прохання словами: «Сила Місяця, допоможи втілити мрію, а я в свою чергу буду робити все можливе, щоб вона збулася».

Обряд має найвищу силою в момент, коли Місяць досягає максимальної фаза затемнення, тобто 17 липня о 00:30. Енергія дзеркала збереже інформацію вашого бажання і ваш настрій, тому, дивлячись в нього, ви будете відчувати наснагу і віру в свої сили, що допоможе діяти в правильному напрямку.

You cannot copy content of this page