В один прекрасний момент чоловік приїжджає з чергового відрядження на шикарному власному мерседесі, складає в нього свої речі, в які входять не тільки шкарпетки, а й холодильник з іншими матеріальними цінностями. Каже дружині – дорога, я покохав іншу і їду на інший кінець міста до молодшої жінки

Подруга розповіла історію з серії «які ж баби дурепи!». Головну героїню я знаю, так що подвійно прикро. Історія почалася ще в минулому столітті.

Молода пара одружилася, придбала двокімнатну кооперативну квартиру, народила сина. Потім настали суворі дев’яності. Обох скоротили з роботи. Чоловікові вдалося влаштуватися на якусь фірму, а дружина, потикалася туди-сюди, пішла працювати на ринок.

Робота у чоловіка виявилася раптово грошовитою, пов’язана з відрядженнями за кордон. А де гроші та відрядження – там кабаки та баби. І ось в один прекрасний момент чоловік приїжджає з чергового відрядження на шикарному власному мерседесі, складає в нього свої речі, в які входять не тільки шкарпетки, а й холодильник з іншими матеріальними цінностями. Каже дружині – дорога, я покохав іншу і їду на інший кінець міста до молодшої жінки, але – ось іронія долі – у якої теж син і якому теж 9 років.

Дружина поплакала, поголосила, але робити нічого – сина ростити треба. Вона знайшла роботу, виростила і вивчила сина. Колишній чоловік іноді на день народження йому робив символічні грошові перекази. Син одружився, у нього вже є дитина. Вирішено було, що він і його родина залишиться жити разом з матір’ю.

Минуло 23 роки … І ось одного вечора на порозі намалювався колишній чоловік з парою шкарпеток в кишені. – Це моя квартира, я тут прописаний і я буду тут жити, – сказав він і зайняв одну з двох кімнат. Виявилося, що з тієї сім’ї його просто вигнали, після того, як він втратив роботу, а той син одружився і у нього є дитину – ну треба ж, яка іронія долі, так?

Але найголовніша іронія не в цьому, а в тому – і тут ми підходимо до тієї самої теми «баби дури» – що його колишня дружина жодного разу не колишня, а справжня, вона за 23 роки не спромоглася з ним розлучитися, не кажучи вже про те, щоб виписати з квартири.

В результаті мужик ніде не працює і не збирається, лежить цілими днями на дивані, дивиться телевізор і харчується з холодильника. При найменших спробах сказати, щоб не чіпав продукти, він дістає з кишені пачку квитанцій про грошові перекази, як доказ того, що всі ці роки утримував сина, тому тепер той зобов’язаний утримувати його. І нічого з ним зробити вони не можуть.

Фото ілюстративне спеціально для Особлива