fbpx
Поради

В січні 2021 варто зробити 5 важливих справ. Вони допоможуть залучити в життя позитивні зміни і увагу примхливої ​​фортуни

Після зустрічі Нового року багато традиційно йдуть на канікули, і якщо в перші 2 дні свята тривають, то в наступні дні з’являється вільний час для того, щоб привернути удачу. Астрологи рекомендують не зволікати і приступати до втілення в життя головного завдання: залучення удачі на весь рік.

1. Порядок в будинку. Після свят частенько потрібне хороше прибирання, приступати до якого потрібно всім членам сім’ї. День, проведений в праці, допоможе залучити не тільки удачу, а й прихильність нового покровителя – Білого Металевого Бика. Прибирання можна перетворити в корисний ритуал, вимести всі проблеми і негаразди, звільнити місце для позитивної енергетики.

2. Обереги. У будинку обов’язково розвішують талісмани і обереги, які захищають житло від негативу і залучають удачу. Господиням не важко змайструвати простенькі амулети, які дозволять весь рік насолоджуватися щасливим життям і щодня залучати в будинок удачу.

3. Примирення. Удача не омине будинку, в яких панують гармонія та затишок. У новому році варто забути сварки і розбіжності, помиритися з близькими і скористатися перевіреними змовами на міцні сімейні відносини. Щасливі люди привертають лише позитивні зміни, а значить, від смутку, дратівливості і конфліктів потрібно відмовитися раз і назавжди.

4. Добрі справи. Відомо, що добро повертається, і удача не залишає тих, хто доброзичливо налаштований. На початку нового 2021 року навіть найменші добрі вчинки допоможуть залучити удачу. Годівниця біля будинку, турбота про чотириногих вихованців, безкорислива допомога оточуючим – будь-який добрий вчинок допоможе провести рік щасливо і без турбот.

5. Позбавлення від мотлоху. Новий рік починають з чистого аркуша, і якщо не всі речі розібрані, то на новорічних канікулах буде час для того, щоб остаточно прибрати в будинку. Викинувши всі речі , які не тішать, поламалися і лише захаращують простір, кожен звільняє місце для залучення чогось нового і позитивного.

Фото спеціально для Особлива

You cannot copy content of this page