В той Новий рік він затримувався на роботі, сказав, що скоро буде. Ми з донькою дочекалися бою курантів. Його все не було. А через 20 років я подала на розлучення

Ми жили досить непогано. Напевно, цей період триває певний час в кожному шлюбі. А потім почалися кризи. Вони йшли одна за іншою. Чоловік поступово почав брехати. Робив він це досить майстерно і порційно.

Крім цього, він любив випuти, скупився і був ще тим лінивцем, що живе у вихідні дні на дивані.

В той Новий рік він затримувався на роботі. Дуже чітко пам’ятаю ту ситуацію. Я набрала його. Він відмахнувся, сказав, що все в порядку і скоро буде. Ми з донькою накрили стіл, дочекалися бою курантів. Його все не було.

Відсвяткувавши ще кілька годин, Марічка пішла спати. Я набрала чоловіка. Абонент був поза зоною. Я була дуже зла, щоб приймати будь-які рішення, і пішла спати.

На наступний день чоловік не з’явився. Я періодично набирала його номер, але він як і раніше був поза зоною досяжності. Все валилося з рук. Не було ніякого святкового настрою. Я погано розуміла, що мені робити. Дуже сильно нервувала і переживала за нього.

З’явився він цілим і неушкодженим на наступний день. Виявилося, він не дійшов додому. Сів виnuти з якимись незнайомцями. Потім опинився у одного з них в будинку.

Там були і жінки … Ось так він провів два святкові дні, поки ми його чекали. Мені було дуже боляче. Навіщо я його пробачила? Не знаю. Але ставлення до нього дуже сильно змінилося.

Наступний випадок стався через півроку. Я лягла спати і раптом прокинулася серед ночі. Бачу, на вулиці хтось завів машину і виїжджає з двору.

Чоловіка впізнала блискавично. Пройшлася до нього в кімнату. Його там не було. Вранці він безшумно повернувся і поводився так, як ніби нічого не сталося.

А потім дочка обмовилася, що бачила в столі у батька ще один телефон. Я перевірила і дійсно знайшла його там. Новенький, дуже дорогий.

Читайте також: На світанку цілyвала його в щічку й відпускала – і він так само через вікно повертався додому. За дві години закохані бачилися знову, але, ніби й не було нічого, проходили одне повз одного у школі – він був її учнем

А я зовсім недавно слізно просила у нього грошей на нові чоботи. Він сказав, що немає у нього зайвих активів… Це і стало останньою краплею.

Після цієї знахідки у мені обірвалось абсолютно все. Я прийняла рішення і довела справу до кінця. Не буду описувати шлюборозлучний процес. Він дуже багато брехав, поводився неадекватно і намагався мене утримати. Але я не стала піддаватися на його вмовляння.

Зараз я живу з дочкою. Вона іноді спілкується зі своїм батьком, але жити з ним не хоче. Моє рішення Марічка підтримала. Занадто важко жити в нескінченній брехні.