fbpx
Новини

В Україні при нaрoджeнні дитини кожна сім’я отримає подарунок на 5 тисяч гривень

Вже з 1 вересня 2018 при нaрoджeнні дитини кожна українська сім’я буде отримувати від держави пакет всього необхідного для малюка, так званий «бебі-бокс». Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«У світі називають «бебі-бокс», у нас це буде «пакет малюка». Він буде доповненням до грошових виплат при нaрoджeнні дитини. Це і превенція ранньої дитячої смеpтнoсті, і попередження бідності», – прокоментувала рішення глави уряду заступник міністра соціальної політики Олександра Чуркіна.

За її словами, в «пакеті малюка» буде все необхідне для перших місяців життя дитини: пелюшки, підгузники, одяг, дитяча косметика, іграшки. А також спеціальний матрац, який в разі потреби можна трансформувати в люльку для дитини. Орієнтовна сума «пакету малюка» – близько 5 тис. гривень. Отримати його зможе кожен нoвoнарoджeний, для цього майбутній матусі необхідно стати на облік у зв’язку з вaгiтнiстю.

«Сьогодні ми приймемо рішення з важливих питань. Це нова традиція, яку ми вводимо з 1 вересня 2018 року. Тепер кожна сім’я, де нaрoдuвся малюк, буде отримувати від держави спеціальний бебі-бокс. Пізніше ЗМІ побачать, що там всередині. Він зібраний з любов’ю, щоб на перших етапах життя у мами, у сім’ї було все необхідне, щоб доглядати за дитиною. Це буде досить якісний бокс, з якісним наповненням» , – сказав Гройсман.

Читайте також: Держава обіцяє компенсувати оплату послуг няні

Щорічно в Україні нaрoджyється близько 400 тисяч дітей. До кінця 2018 року Міністерство соціальної політики планує закупити «пакети малюка» на суму близько півмільярда гривень.

Джерело.

You cannot copy content of this page