fbpx

В Україні заборонять шкільні лінійки: що відповіла міністр

Після випадку в Черкаській школі, коли багатьом дітям стало погано на шкільній лінійці, все частіше з’являються розмови про те, що в Україні скасують урочисті лінійки в школах. Чи так це?

Про необхідність скасування урочистих лінійок в школах України, як пережитку минулого і спадщини радянської епохи, кажуть давно і вже не перший рік.

Знову гостро постало питання про скасування урочистих лінійок в школі і стало причиною для палких дискусій серед батьків і вчителів України, після нещодавнього випадку в Черкаській школі, де на шкільній лінійці 8 травня несподівано стало погано багатьом дітям і вчителям.

Лілія Гриневич – міністр освіти і науки України, заявила про те, що замість шкільних лінійок було б краще придумати інший формат спілкування педагогів і учнів. Однак поки міністерство не має наміру робити різких кроків і в наказовому порядку скасовувати шкільні лінійки, за словами Лілії Гриневич, це було б не правильно.

Читайте також: Є на Тернопільщині чудодійний храм-грот: у Монастирок їдуть за прощенням найтяжчих гріхів і знають у всьому світі (відео)

«Позиція Міністерства освіти і науки полягає в тому, що лінійки не є єдиним методом зібрати дітей і поговорити на важливі теми. Розумієте, це теж не метод дати команду і заборонити лінійки. Потрібно йти шляхом не заборонить в цьому випадку, а просвітою учительства, для того, щоб вони шукали і могли запропонувати більш цікаві методи роботи з дітьми», – заявила міністр.

Джерело.

You cannot copy content of this page