fbpx
Життя,  Культура,  Новини

Унікальний коридор затемнень у серпні: як можна змінити життя за місяць

Цей серпня особливий. Нас чекають одразу два затемнення – місячне і сонячне. Таке явище востаннє ми могли спостерігати в 2008 році, в наступний раз це повториться вже у 2026-му.

Але цей серпня унікальний ще й тим, що затемнення ділять його рівно на чотири однакових періоди, а безпосередньо коридор затемнень займає саму середину місяця – з 7 по 21 серпня. Ця календарна гармонія дає більше можливостей правильно скористатися енергіями затемнень і привнести гармонію і рівновагу в своє життя.

Коридор затемнень – це час між двома затемненнями, коли вони знаходяться в безпосередній тимчасової близькості один від одного. В даному випадку цей час починається 7 серпня, в день місячного затемнення. А закінчується цей складний і особливий період 21 серпня, в день сонячного затемнення. Тобто відстань між цими двома подіями мінімальні – всього два тижні.

Також, сонячні затемнення відбуваються в день молодика, а місячні затемнення припадають, навпаки, на повний місяць. Також треба враховувати, що вплив будь-якого затемнення починає досить яскраво відчуватися за два тижні до цієї події, а шлейф цих енергій тягнеться ще два тижні після нього. Таким чином, під час коридору затемнень ці енергії як би накладаються одна на одну і можуть увійти в енергетичний резонанс.

Виникає питання, як ми можемо практично використати цей особливий час, де нам варто натиснути, а де утриматися від надзусиль.

Ось список нескладних правил на період коридору затемнень:

Поради
Давайте розберемося, що потрібно враховувати різним знакам зодіаку в серпні.

Найбільш уразливі в цей період знаки води – Рак, Скорпіон і Риби. Вам треба уникати перенапруження і зайвих спілкувань.

Знаки повітря – Близнюки, Терези і Водолій – мають можливість отримати більше інших корисної інформації та підказок: звертайте увагу на свої сни, знаки і передчуття.

Знаки землі – Телець, Діва і Козеріг – будуть відчувати себе стабільніше і впевненіше, ніж інші. Вам треба проявити більше уважності, щоб «не проспати» свою удачу і свій щасливий випадок.

А ось знаки вогню – Овен, Стрілець і особливо Лев – стануть справжніми фаворитами цього періоду і зможуть отримати більше всіх бонусів і подарунків від Місяця і Сонця.

Тричі поринаємо у воду і не засмучуємося

Якщо у вас вже давно склалися ті чи інші плани – весілля, ювілеї, подорожі, переїзд, покупка нерухомості – і ви все зважили і продумали, то скасовувати їх не варто. Але якщо щось «піде не так», з’являться нові обставини і фактори, які заважають здійснити задумане, значить, треба відкласти ці справи і зважити все ще раз.

Ваш головний порадник – інтуїція. Якщо ви сумніваєтеся, вас щось турбує, ви не можете зробити вибір серед кількох варіантів, це означає, що задумані або заплановані дії треба скасувати або хоча б перенести приблизно на місяць.

Отже, перший серпнева тиждень перед місячним затемненням – це час очищення і звільнення від всього старого і віджилого. Оскільки місячні енергії тісно пов’язані з водною стихією, раджу вам скористатися цим. Цей унікальний серпень дає нам можливість щодня не просто купатися в морі або іншій водоймі, а поєднувати ці процедури з очищенням душі і розуму.

Раджу вам перед заходом в воду помедитувати або просто помолитися (прочитати молитву «Отче наш»). Після цього тричі пориньте у воду з головою, відчуйте, що вода змиває з вас втому, помилки, негарні вчинки, почуття провини і все, що обтяжує вас.

На день місячного затемнення – 7 серпня – не треба планувати багато справ, нехай все йде, як іде. Рухайтеся в одному ритмі з космічними енергіями, а не врозріз з ними. Все, що «йде», відпускайте – не засмучуйтеся втрат, не нав’язуйте свого спілкування тим, хто цурається вас.

Після того як місячне затемнення залишиться позаду, його енергії почнуть згасати, але в той же час почнуть наростати енергії сонячного затемнення, яке відбудеться 21 серпня. У ці два тижні – з 7 по 21 серпня – треба поводитися дуже стримано і чуйно.

Уявіть собі, що ви перебуваєте перед конвеєром і перед вами пропливають в довільному порядку всі ваші справи, плани, досягнення та промахи. Вам треба зробити правильний вибір: в одну сторону відкласти все те, що ви хочете нести з собою по життю далі, а в іншу – все те, що треба викинути з вашого життя.

Якщо ви будете уважні і наполегливі, то до настання дня сонячного затемнення – 21 серпня – ви прийдете очищеними і оновленими. А вже в сам день молодика будуйте нові плани і мрійте.

Читайте також: 21 серпня день стане ніччю: на людство чекає неймовірне явище та стрімке зниження температури

Джерело.

You cannot copy content of this page