fbpx

Валентин тільки один раз подарував мені квіти на день народження, і то тільки одну троянду. Він говорив, що це викинуті на вітер гроші

Із своїм молодим чоловіком, ми почали зустрічатися ще, будучи студентами, грошей тоді у нас було мало і в кафе кожен розплачувався сам за себе. Мені матеріально трішки допомагали батьки, і тому я наполягла на цьому сама, а Валентин не став заперечувати.

Зараз ми вже обоє працюємо, але все так і залишилося, він як і раніше не поспішає платити за мене ні в кафе, ні в кіно. Тоді я не звертала на це уваги, як і на те, що Валентин тільки один раз подарував мені квіти на день народження, і то тільки одну троянду. Він говорив, що це викинуті на вітер гроші, завтра зів’януть, а краще купити щось корисне. Що в його розумінні здається корисним, не знаю, тому як він мені так більше нічого й не подарував.

А останнім часом просить, щоб я позичила йому грошей, нібито йому затримують зарплату. Так триває вже близько року, віддавати він мені, я так зрозуміла, що не збирається. Всі відмовки, то завтра, то післязавтра. Коли я вже стала з ним лаятися і вимагати повернути борг, Валентин сказав, що поки не може, і що у нього ще залишилися давні борги, з якими він повинен розплатитися в першу чергу. Взяти грошей йому ніде, зарплата маленька, а батьки йому не допомагали навіть тоді, коли він навчався, а тепер чекають допомоги від нього, адже він працює. А те, що синові треба створювати сім’ю, і для цього потрібні гроші, вони якось не думають, а можливо в них і немає лишніх грошей.

Раніше ми планували, що після закінчення навчання відразу одружимося, але пройшло вже достатньо часу, а Валентин не те що не робить мені пропозицію, а навіть не зачіпає цю тему. Так я і сама вже не впевнена, що хочу за нього заміж, ось тільки шкода витраченого часу. Може, якби все вирішилося раніше, я вже давно з кимось іншим могла влаштувати своє життя.

Порадьте, що мені робити? Зачекати на пропозицію? Чи залишити Валентина і найти собі іншого?

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page