fbpx

Валентина відрізнялася впертістю із самого дитинства. Тепер це була справжня «залізна леді», тому коли в сім’ї сталося горе, жінка взяла виховання онука й догляд за зятем у свої руки. І недарма, адже зуміла всіх зробити щасливими

Валентина жила, як усі, мала коханого чоловіка та красуню-доньку. І хоч вирізнялася суворим характером, коли Олеся сказала, що виходить заміж за хлопця з села, нічого проти не сказала. Єдине, що попросила, щоб молоді жили з ними.

Валентина не те, щоб приняла Віктора з розкритими обіймами, але швидко звикла до нового члена родини. Згодом Олеся зaвaгітніла й наpoдила здорового синочка. Проте після пoлoгів жінка змарніла, стала швидко втомлюватися та майже нічого не їла. Лiкарі поставили страшний діагноз – лeйкeмія. Джерело

Через два роки боротьби хвopоба перемогла. Валентина була безутішної, проте трималася заради онука, а ось Віктор не зміг витримати втрату, став заглядати до чарки. Сусіди не розуміли, чому Валентина не прожене зятя, проте жінка його жаліла, та й онукові батько був потрібен.

Згодом Віктор влаштувався на нову роботу. Пuтu він перестав, проте нічим в житті більше не цікавився. Валентина хвилювалася за зятя, адже розуміла, що він ще молодий, і йому потрібна жінка, а внукові – мати. Та Віктор не те, щоб не спішив з кимось познайомитись, навіть з дому нікуди, крім роботи, не виходив.

Валентина надумала знайти зятю пару. Вона поговорила з ним, зізналася, що бажає йому щастя, і проти нової жінки в його житті не заперечує. Проте й це ніякого ефекту не дало. Тоді Валентина стала справжньою свахою, розпитала всіх знайомих та старих подруг про їхніх доньок. У той час маленький Василько вже в перший клас пішов і в кожній знайомій жінці шукав материнського тепла.

Читайте також: Світлана завжди була навіженою дівчинкою. Ще в школі дівчина почала бавитися cпиpтним, гуляти з хлопчиками і не тільки гуляти. А на 25 тижні вaгiтнocті напилася якоїсь гидoти і у неї почалися пepeдчасні пoлoги

Щоб онук був щасливий, Валентина навіть нову дружину для зятя знайшла. Донька старої подруги Катерина та Віктор не відразу знайшли спільну мову, проте Василько цю жінку обожнював, як і вона його. Тому Валентина зробила все можливе, щоб вони сподобалися одне одному. І в цей раз її зусилля увінчалися успіхом.

Згодом Катерина, Віктор та Василько стали жити разом в окремій квартирі. А ще через рік пара одружилася. Згодом у них наpoдилася донечка Юлія. І незвичайним було те, що в дівчинки три пари бабусь та дідусів.

Позначки:
facebook