Вaльпyргієва ніч 2018: Чого кaтeгoрuчно не мoжна робити жiнкам в цeй час

Вальпургієва ніч або Ніч Відьом – це найважливіше з язичницьких свят, присвячених родючості. Вальпургієва ніч відзначається в ніч з 30 квітня на 1 травня в ознаменування розквітаючої весни.

Колись саме в Вальпургієву ніч проводили церемонію вигнання вiдьом: розпалювали багаття, на яких спалювали опудало відьом, обходили будинки з факелами і дзвонили в церковні дзвони.

Вважається, що Вальпургієва ніч – це ідеальний час для загадування бажань, проведення різноманітних чисток і обрядів. Цієї ночі зазвичай сняться віщі сни.

Рослини набувають магічної сили, а грань між світом живих і мepтвих стає майже непомітною. Саме тому цілителі виходили за травами в цей час.

Читайте також: Всьoго oдин pядок з Бiблії, якuй мoже вирiшити уci прoблеми у пoдружжі

В ніч з 30 квітня на 1 травня було прийнято посипати поріг будинку піском або травою, щоб потoйбічні сили не могли потрапити додому. Вважалося, що якщо в цей чарівний час вмитися ранковою росою, можна повернути красу і перемогти старість.

Чого кaтегoрично не можна робити жінкам в цю ніч

У цьей період не надягали одяг, в якому ви з кимось сварилися або одяг чорного кольору (такий одяг дуже ретельно зберігає негативна енергію, що привертає зли духів). Кольорами-захисниками від злих духів вважаються червоний, помаранчевий і блакитний.

Будьте обережні навіть з випадковими словами, сказаними в емоційному пориві. Занадто часте згадування нeчисті, лайка і негатив можуть зробити людину занадто простою здобиччю для злих сил.

У давнину 30 квітня запалювали вогонь Белтайна, що оберігає від нечистих сил, це може бути що завгодно: свічка, піч, вогнище або камін. Дуже бажано пройти через вогонь або дим.

Цієї вночі ні в якому разі не можна приносити бузок в кімнату, де лежить хвора людина: аромат одурманнть її і покличе в інший світ.

Однак з небезпечної ночі можна отримати користь: якщо на світанку зірвати вербу, засушити її і віддати подорожньому, він повернеться з грошима і хорошими новинами. Якщо в Вальпургієву ніч сплести вінок з плюща, така мiстична прикраса зробить вас в очах коханого неймовірно красивою людиною.

Джерело.