– Вам чужі люди дорожчі рідної матері? У цьому ресторані тільки цей час вільний був у окремому залі. А в інший ресторан я не хочу, хочу в цей. Так що ні на яке весілля ви не йдете

Таке сучасне запрошення на весілля я ще не отримувала … Раніше купували листівки, довгими вечорами молодята їх підписували, ходили в гості і вручали або якось передавали. Потім пішла мода на дизайнерські листівки-запрошення, за індивідуальним замовленням або ручної работи. Справжні шедеври, які і викинути з часом рука не підніметься. Зараз мабуть нова мода – не морочитися. Розіслали гарне зображення з текстом запрошення на весілля по ватсапу і все!

Я здивувалася. Зате швидко, безкоштовно і зручно! Дочка моєї хрещеної виходить заміж 19 грудня. Їх сім’я – друзі моїх батьків. До мене вони завжди добре ставилися, особливо хрещена, завжди була мені як хрещена-фея. І завжди запрошувала мене на всі їх сімейні свята, кажучи, що я теж частина їх сім’ї. Не піти в такий важливий для її дочки день, з якою у мене теж хороші стосунки, не можу. По-перше, не зрозуміє, образиться. По-друге, я сама хочу піти.

Батьки мої теж підуть і у нас з чоловіком виникло питання з ким залишити дітей. Домовилася з сестрою чоловіка, ми часто виручаємо один одного, багато раз я залишалася за няньку її синові, нашому племіннику. Сестра не відмовила, навіть зраділа. Здавалося б, питання вирішене. Але! Там, де все ідеально, з’являється свекруха.

Це вже закономірність, яка мабуть мене тепер завжди буде переслідувати. 18 грудня – день народження свекрухи. Раніше, коли наші з нею стосунки були цілком нормальними, завжди ходили до неї в гості, вітали, я вибирала їй хороший подарунок, з чоловіком купували його і дарували. Цього року після всіх її гидот йти до неї бажання зовсім немає, просто інакше себе не поважати.

Коли свекруха повідомила, що планує святкувати в п’ятницю ввечері, банкет буде в ресторані замовлений, будуть вся їхня рідня і друзі, мене ще більше це обурило. Вони кажуть, що грошей на ремонт у них немає, будуть робити за рахунок дітей, а на банкет в дорогому ресторані є. Це як? І навіщо, коли гроші потрібні на ремонт! Гаразд би ювілей, а їй 59 виповнюється.

Чоловікові сказала, що він піде один без мене, що залишуся вдома з дітьми і місце для мене нехай не бронюють. Він спочатку хотів мені щось висловити, але вчасно зупинився, напевно подумав як мені там буде знаходитися після всіх скандалів. Повідомив своїй мамі, а та знову в лайку! – Так не робиться! Що про нас люди будуть говорити? Ви не подумали? Раз захотіла бути частиною нашої сім’ї, нехай буде добра відвідувати хоч про людське око всі наші сімейні заходи!

Так, все одно! Не піду і крапка. Вчора чоловік прийшов з роботи з винуватим виразом обличчя. Свекруха забронювала ресторан не на п’ятницю, а на суботу. Чоловік їй сказав: Навіщо на суботу, я ж попереджав, що йдемо на весілля і Катя (сестра) з дітьми буде сидіти! На що вона йому відповіла: Вам чужі люди дорожче рідної матері? У цьому ресторані тільки цей час вільний був у окремому залі, все інше новорічними корпоративами зайнято. А в інший ресторан я не хочу, хочу в цей. На весілля не підете, зате гроші заощадите, не будете гроші на весільний подарунок витрачати!

Яка ж у мене турботлива свекруха! «Піклується» про фінансове благополуччя нашої родини! На інших витрачати сімейний бюджет не можна, а на неї витрачати все, що є, потрібно! Просто золота свекруха! Медаль таку потрібно їй подарувати!

Підкинула нам з чоловіком головного болю, потрібно вирішити хто куди піде і, головне, з ким залишити дітей. Катя, сестра, вже не зможе, адже піде на банкет до мами.

Фото ілюстративне спеціально для сторінки Особлива