Варі довелося вибрати сукню попростіше. Чоловік взагалі старий костюм одягнув. У підсумку на весіллі вони виглядали гірше всіх родичів, зате грошей більше всіх дали – 30 тисяч, бо так свекруха вирішила

Варвара з чоловіком живуть разом з свекрухою. Молодим так досить зручно, вонивважаються, що це спільна їхня квартира і навіть не думають про іпотеку.

І ніби живуть добре, без сворок і конфліктів, але невістка невдоволена одним моментом. Вони зараз з чоловіком збирають гроші на нову машину і щиро переконані, що мама має їм в цьому допомогти, на дачу ж вони її возять у вихідні.

Однак у свекрухи свої думки з цього приводу. Коли нестало чоловіка, свекруха стала досить відлюдькувата і замкнулась в собі. А потім її взагалі переклинило в іншому напрямку: вона вирішила, що має допомагати усім. Справа, звичайно,благородна. Але все повинно мати межі.

Одна справа відвести старі ковдри в собачий притулок, віддати свої старі, але ще пристойні речі на благодійність. Інша справа обмежувати себе і близьких заради інших. Але свекруха Варвари вважає, що вони живуть добре. Син і невістка працюють, вона пенсію отримує, тому можуть і допомогти іншим.

І от яскравий приклад вам. Нещодавно було весілля їх далекої родички, дуже далекої. Вони бачаться один раз в декілька років, повідомлення один одному посилають з привітаннями 3 рази в рік: з днем народження, Новим роком і 8 березня, навіть не дзвонять один одному.

Дівчинка в 20 років вийшла заміж за однокурсника, бо чекали на поповлення, батьки терміново зробили їм весілля. Варя планувала купити собі гарну сукню, яку вона давно придивилась, але приводу не було. Однак свекруха заявила, що вони даруватимуть від їх сім’ї 30 000 гривень, оскільки молодята не працюють, жити їм ніде, скоро ще й дитина з’явиться, тому Варі довелося вибрати сукню попростіше. Чоловік взагалі старий костюм одягнув.

У підсумку на весіллі вони виглядали гірше всіх родичів, зате грошей більше всіх дали. Об’єктивно більше, ніж вони могли покласти. Весілля було скромне, доходи у них середні, родичі неблизькі, цієї суми було реально забагато.

Далі ще була одна історія. Свекруха взяла і віддала телевізор з їх кімнати сусідам. У тих зламався телевізор, а там двоє дітей, живуть скромно, грошей на новий немає. Коли Варя запитала чому, свекруха зробила круглі очі: -Навіщо він вам? Ви його все одно не дивіться, у вас ноутбук є. Та й у мене в кімнаті він є, приходьте дивіться скільки хочете.

-Ми його за свої гроші купували, чому повинні комусь віддавати його. Хочемо дивимося, хочемо ні. Не беріть наші речі.

Але свекруха не чує, ні невістки, ні сина. Син в принципі розлютився на матір. Він знає сім’ю, в яку мати віддала їх телевізор. Там, що чоловік, що дружина працювати не люблять, по вихідним гулянки влаштовують такі, що весь будинок чує, та й діти вже підлітки. Одному скоро 18 років буде.

Людина він не сором’язлива, пішов до сусідів, сказав, що мати з розуму вижила, і забрав телевізор. Але свекруха не думає зупинятися. Днями збирала речі для якоїсь родички, там дівчатка 17 років, її виховує одна мати. Так ось вона взяла і прямо з шафи невістки забрала у неї половину речей. Так, у Варвари багато речей, але це не привід забирати їх у неї. Свекруха забрала кілька спідниць, сукню, шапку, один з пуховиків, кілька пар туфель, гумові чоботи.

Коли Варя запитала, де її речі свекруха заявила: – Ти повинна мені ще спасибі сказати, що розібрала твою шафу. Джинсова спідниця була вже дуже короткою, не пристойно заміжній такі носити, сукню цю ти сто років не одягала, шапка тобі червона не личить, ти краще в синій ходи, пуховик ти сама сказала, що навряд чи носити будеш, і новий поїдеш у вихідні купувати, туфлі ти ці практично не носиш, та й гумові чоботи кілька раз одягала.

Читайте також: Набавившись, Сашко вирішив повернути дружину, і тут йому пощастило. Віка розлучилася сама зі своїм залицяльником. Щось у них не склалося. Тільки один нюанс – Віка від нього чекала дитину

Варя вже кипіла від нахабства свекрухи, яка різниця носить, не носить. Це її речі. Вона любить ці речі, і при нагоді вдягає. За логікою свекрухи їй потрібно купити одні джинси і носити до дірок. І всі гроші роздавати бідним сусідам.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!