Вартість весілля впливає на ризик розлучення: нові дослідження вчених

Багато дівчат мріють про пишне весілля, але вчені запевняють, що в усьому потрібна міра. Виявляється, існує взаємозв’язок між вартістю весілля і ризиком розлучення. Яку суму витратити на весільне торжество і обручки, щоб не розлучитися?

В результаті дослідження, проведеного під керівництвом професорів економіки Ендрю Френсіса-Тана та Хуго Мьялона, в якому взяли участь 1500 подружніх пар, з’ясувалося, що чим дорожче весілля, тим більше ризик, що в майбутньому пара розлучиться. Іншими словами, дорогі обручки і пишне весільне торжество є факторами ризику швидкого розлучення.

«Ми з’ясували, що пари, які витратили на обручки від 2 до 4 тис доларів в 1,3 рази частіше розлучалися в порівнянні з тими, хто витратив від 500 до 2 тис дол.

Те ж стосується і витрат на саму церемонію. Пари, які витратили на весілля менш 1 тис дол розлучалися набагато рідше, ніж ті, хто витратив більше 20 тис дол», – зазначили автори дослідження.

Читайте також: Ім’я майбутнього чоловіка можна дізнатися по своїй даті народження

Вчені порекомендували молодятам витрачати гроші на весільну подорож, а не на грандіозне святкування, оскільки хороший «медовий місяць», навпаки, знижує ймовірність того, що пара розпадеться. «Ми з’ясували, що медовий місяць позитивно впливає на тривалість шлюбу. І в цьому випадку висока вартість медового місяця пов’язана зі значним зниженням ризику розлучення», – повідомили фахівці.

Джерело.