fbpx

Вас не будуть поважати як жінку, якщо ви робите ці 9 речей

“Чоловік любить звичайно жінок, яких поважає, жінка зазвичай поважає тільки чоловіків, яких любить”. І це так. Природа чоловіка в тому, що любов і повага пов’язані між собою. І якщо дівчина хоче, щоб її любили, про повагу потрібно подбати в першу чергу.

1. Не бути дівчиною “Так”
Чоловіки схильні в своїй більшості поважати тих, хто має власну думку, навіть якщо вона суперечить їх власній. Дівчина, яка погоджується з усім, що не запропонує або не скаже чоловік, навряд чи викличе у нього глибокі почуття.

2. Не нaпивaйтеся
Так, у чоловіків на цей рахунок подвійні стандарти. Якщо хто-небудь з їх товаришів нaпивaється в мoтлoх, вони пізніше просто скажуть – добре провели час, але така жінка, та ще в громадському місці, – для них сором, ганьба і взагалі принизливе видовище.

3. Майте власне життя
Більшість чоловіків хочуть бути частиною життя жінки, але не всім її життям. Чоловіки не поважають жінок, які з них роблять “світло у віконці”. Набагато привабливіше дівчина, у якої є свої інтереси, хобі, друзі.

4. Не стрибайте в ліжко з першим зустрічним
Sекs на першому побаченні – це найвірніший спосіб почати стосунки з неповаги. Правда в тому, що чоловіки не цінують того, що дісталося їм легко. Чим більше зусиль до завоювання він докладає, тим більше цінує свою дівчину. І, чим довше вони будуть чекати цього моменту, тим більше поважатимуть її за принципи і розбірливість.

5. Не брешіть
Чесність – це запорука будь-яких здорових стосунків. Маленька брехня, як відомо, народжує великі образи. І руйнує дорогоцінну довіру. Будь-яка брехня рано чи пізно повернеться до вас бумерангом.

6. Не скаржтеся на колишнього
Тут діє все відразу: і перевірка, і порядність, і банальна чоловіча солідарність. І яким би гадом не був ваш колишній, важливо розуміти ту грань, за якою розповідати що-небудь небезпечно. Краще обмежитися декількома фразами – чесними, але вичерпними. Інакше він подумає, що в разі розриву ви будете і про нього так само відгукуватися перед новим бойфрендом.

7. Не фліртуйте з іншими
Справа не тільки в ревнощах. Справа в тому, що відвертий флірт принесе вам непотрібну славу, а як на рогоносця будуть дивитися на нього. Це, знаєте, жодне чоловіче самолюбство не витримає. І потім, якщо у вас він буде бачити дівчину “полегшеної поведінки”, він навряд чи почне вас поважати.

Читайте також: Чоловік заpaзив на 8 місяці вaгiтнocті: “Сама винна, тепер не скаржся, баби подобріші є”

8. Будьте собою
Не треба прикидатися кимось іншим – чоловіки поважають тих жінок, які вміють бути чесними, самими собою. Всім хочеться поруч з собою бачити справжню людину без награності і базікання.

9. Будьте леді
Леді – вище втілення Жінки. Не треба прикидатися своїм хлопцем, вести себе розв’язно. Ніжність, жіночність, чистота – ті якості, які ніколи не перестають бути в ціні у чоловіків, навіть, якщо вони в цьому ніколи не зізнаються.

Джерело.

You cannot copy content of this page